Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Na startu je Sauto, potenciální jednička v auto-moto inzerci

Společnost Seznam.cz, a. s., spustila nový automobilový server Sauto, který bude primárně zaměřen na automobilovou inzerci. Díky strategickému partnerství se serverem Auto.cz představuje Sauto nejnavštěvovanější databázi pro nákup a prodej vozů v ČR.

Služba Sauto na adrese http://www.sauto.cz uživatelům nabízí komplexní servis v oblasti motoristických služeb, nákupu, prodeje a pronájmu nových i ojetých automobilů. Cílem projektu je navázat na úspěšnou službu Seznam Auto, plně využít její stabilní uživatelské základny spolu se silnou podporou nejnavštěvovanějšího českého portálu a stát se jedničkou na trhu auto-moto inzerce.

Hlavní část serveru Sauto bude tvořit rozsáhlá databáze nabídek automobilů z celé České republiky, pocházející od partnerů serveru, tedy prodejců nových i ojetých automobilů. Těm nový server poskytne možnost nejefektivnější prezentace nabídky a jistotu, že jejich nabídku uvidí takový počet uživatelů, jaký jim nemůže nabídnout žádné jiné médium. Databáze vozů bude totiž přístupná návštěvníkům jak serveru Sauto, tak i rubriky AutoMoto serveru Novinky.cz a zavedeného motoristického serveru Auto.cz. Současná návštěvnost tohoto packu dosahuje 312.432 uživatelů za měsíc (zdroj iAudit, leden 2004), při plánované podpoře se očekává nárůst na 500.000 uživatelů měsíčně.

"Model projektu vychází z obdobné služby Sreality, která se krátce po svém spuštění stala nejnavštěvovanější realitní službou s nejširší nabídkou nemovitostí," řekl Ing. Petr Slavík, key account manager projektu Sauto. "Nová služba Sauto má všechny předpoklady k tomu, aby rychle sklidila stejný úspěch u partnerů i uživatelů a stala se jedničkou na trhu auto-moto inzerce."

Uživatelé uvítají kromě široké nabídky vozů hlavně možnost okamžitého vyhledávání, kdy stačí kliknout na požadovanou značku, cenové rozpětí nebo typ vozu a hned má zájemce k dispozici přehled odpovídajících vozů i s detailními informacemi, které může seřadit podle ceny, roku výroby, najetých km, atd. Další možností je podrobné vyhledávání, kdy si každý může zvolit přesné parametry a výbavu požadovaného vozu. Stejný princip vyhledávání mohou využít zájemci o nové i ojeté automobily.

Pokud zájemce o koupi najde několik zajímavých nabídek, uloží je do své schránky, kde je možné vozy jednoduše porovnávat nebo vytisknout celý obsah schránky. Uživatelé mají také možnost dostávat emailem zprávy s aktuální nabídkou vozů dle zadaných parametrů. Pokud v nabídce nenaleznou požadovaný vůz, jsou okamžitě informováni, když se vůz objeví v databázi. Do databáze mohou své nabídky vkládat jak prodejci nových a ojetých vozů, tak i soukromé osoby.

Server Sauto nabízí kromě inzerce i sekci služeb, která obsahuje praktické informace pro motoristy o cestování, pojištění, dálničních známkách, atd. Tato sekce je vytvořena ve spolupráci s ÚAMK a společností Alimex ČR.
Autor: Redakce
Datum: 5. března 2004

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz  
 Seznam komentářů  
Vypsat
Od
Téma
Datum

Ivoš
Je to sprosté.
10.03.2004 15:51
Kuba
Souhlas
23.03.2004 11:19
Vojtěch Ušela
Take souhlas
30.03.2004 17:04
jan
Plně souhlasím - seznam je shit
02.05.2008 08:47