Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Dobrodruh.cz zahajuje prodej letenek

Cestovatelský server www.dobrodruh.cz uvádí novou službu, rozšiřuje dosavadní spektrum služeb ointernetový prodej letenek. Zde je připraven on-line vyhledávač, který zjistí aktuální možnosti letu a nabídne nejvýhodnější varianty. K dispozici jsou i informace o obsazení letadla.

Službu realizuje ve spolupráci s předním internetovým prodejcem letenek v České republice společností Fractal. Ředitel společnosti Fractal Jiří Berger spolupráci komentuje: "Projekt cestovatelského serveru Dobrodruh.cz považujeme za velmi úspěšný a do značné míry průkopnický. Proto jsme se rozhodli nabídnout naše služby uživatelům a aktivním cestovatelům a být prvními, kteří oslovují uživatele sdružené do virtuálních komunit".

Cestovatelský server www.dobrodruh.cz, působí na internetu 3 roky, překročil v tomto měsíci od začátku roku hranici 1.000.000 pageview. Specialitou serveru jsou cestopisy od více jak 120 autorů psané přímo z cesty on-line, využívajících mobilních telefonů partnera celého projektu Radiomobil a.s..

Server zabezpečuje také hot-line, kdy cestovatelé mohou požádat o pomoc přímo na telefonním čísle, nebo využít MSN Messenger. K využívaným službám patří kalendář, fotogalerie, obchod a možnost prezentace sponzorů cestovatelů.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 24. října 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz