Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Vltava.cz razantně vstupuje na trh s online zájezdy

Společnost InternetShops, držitel prestižního ocenění Internetový obchodník roku 2005 a provozovatel rodiny internetových obchodů Vltava.cz, přichází s prvním z letošních dárků pro své zákazníky – rozšířenou nabídkou zájezdů do tuzemska i zahraničí.

Vltava.cz, jeden z nejznámějších internetových obchodů v České republice, připravil všem svým zákazníkům u příležitosti plánovaných oslav 10. výročí působení na českém trhu příjemné překvapení v podobě významného rozšíření dosud nejmladší sekce svého obchodu - „Dovolená“. Cílem společnosti Internetshops je stát se do konce roku jedním z největších hráčů na poli online prodeje zájezdů.

"Věřím, že z naší současné nabídky si vybere opravdu každý.”, komentuje generální ředitel společnosti InternetShops Josef Suchánek skutečnost, že v nabídce je nyní téměř 160 000 zájezdů do 145 různých zemí a dodává: "Obliba online nakupování v České republice roste. Chceme jít tomuto trendu naproti, a proto se snažíme naši nabídku neustále rozšiřovat. Jsem rád, že jsme rozšíření sekce "Dovolená" zvládli právě v tomto pro plánování dovolených mimořádně příznivém období.”

"Významnou část sekce "Dovolená" bude v budoucnu tvořit nabídka sportovních akcí. Zákazníci si budou moci místo klasické dovolené dopřát například sjezd řeky Soča v Julských Alpách nebo tandemový seskok kdekoliv v České republice.“, říká marketingový manažer Vladimír Švehla.

Servisním partnerem sekce "Dovolená" je cestovní agentura TOPdovolená, jeden z největších online prodejců zájezdů na českém trhu.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 3. května 2006

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz