Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Nokia, Eurotel a hokejisté NHL společně dětem

V sobotu 12. srpna 2000 v 17:00 hodin se finští a čeští hokejisté NHL zúčastní charitativní hokejové show, která se uskuteční v Praze na Výstavišti. Nokia se chopila iniciativy a organizačně i sponsorsky tuto akci zaštítila jako generální partner akce. Myšlenka uspořádat charitativní hokejové utkání se zalíbila i vedoucímu českému mobilnímu operátorovi a tak se hlavním partnerem akce stala také společnost EuroTel Praha.

"Skvělý hokej trochu jinak"

Celková finanční částka shromážděná na charitativní účely tak dosáhla výše 2.500.000,- Kč a bude věnována na zakoupení ultrasonické odsávačky CUSA pro Dětskou fakultní nemocnici v Motole.

Finský tým hokejistů a umělců (Pietarinkadun Oilers) pod vedením Jarriho Kurriho bude mít na soupisce mimo jiné hráče zvučných jmen jako jsou Teemu Selanne, Janne Laukkanen, Jere Lehtinen, Christian Ruuttu a Esa Tikkanen. Již od roku 1993 tento hvězdný tým díky své účasti na charitativních utkáních získal více než 30 miliónů Kč, které byly vždy věnovány na pomoc dětem.

Hrát budou proti českému týmu, mezi jehož opory budou patřit Martin Ručinský, Jiří Šlégr, Jiří Hrdina, Jan Hlaváč, Radek Dvořák a Jaroslav Špaček.

Robert Záruba přislíbil účast jako moderátor celé akce, takže profesionální komentář i humorný přístup je zaručen.

Akce je koncipována tak, aby přitáhla pozornost rodin i hokejových fanoušků všeho věku, ale také těch, kteří hokejové zápasy navštěvují jen sporadicky. Vstupenky budou k dostání v distribuční síti TICKETPRO a výtěžek z prodeje bude také věnován na charitativní účely. 5.000 volných vstupenek bude distribuováno mezi děti v dětských domovech, mentálně a tělesně postižené děti a děti ze základních škol, které tráví své prázdniny v Praze.

"Toto hokejové utkání nebude významné pro svůj zajímavý výsledek, ale především jako ukázka spojení sportovního ducha a dobré vůle některých předních světových hokejových hráčů. Akce tohoto typu pomáhají naplňovat naší filosofii 'Connecting People' (spojování a sbližování lidí), proto jsme se rozhodli podílet se organizačně i sponsorsky," říká Jukka Honkanen, Area General Manager, Nokia.

"O tom, že podpoříme hokejovou exhibici, jejíž výtěžek pomůže dětem vrátit se do života, jsme se rozhodli témět okamžitě. Každý, kdo přijde na toto utkání předních hokejistů světa, přispěje také spolu s námi k naplnění této skvělé myšlenky," řekl Ed Kingman, generální ředitel, EuroTel Praha s.r.o. "Je povinností těch nejlepších, aby pomáhali těm, kteří to nejvíce potřebují, " dodal Ed Kingman.

Vedle společností Nokia a EuroTel Praha se akci rozhodly podpořit i společnosti Finnair, Hilton Praha, Bacchus Group, Pepsi, Meredith, AthisImaging, První multimediální, Grey Praha a Mediacom.

Mediálními partnery akce se stalo Metro, Právo, Lidové noviny, Nedělní noviny, Nedělní Blesk, Rencar, Billboard-Outdoor, centrum.cz, Frekvence 1, Evropa 2 a TV3.

Audit financování celé akce poskytne společnost PricewaterhouseCoopers.

Více na adrese: www.skvelyhokejtrochujinak.cz

Poznámka:
CUSA je ultrasonická odsávačka firmy Valleylab, která pracuje s frekvencí 23.000Hz. Vibrující hrot přístroje provádí selektivní destrukci tkání, která je závislá na obsahu vody v buňkách. Buňky, které obsahují více vody, např. jaterní buňka, jsou snáze destruovány, než tkáně s větším obsahem kolagenu a elastických vláken (cévy, žlučovody). Přístroj umožňuje selektivní destrukci tkání a současným odsáváním přehlednou resekci jater se snížením rizika krvácení a poranění žlučovodů. Velkou výhodou je resekce jater u malých dětí se zhoubným nádorem. Přístroj umožňuje vyšší radikalitu a snižuje pooperační komplikace. Stejné využití má i u resekce pankreatu a exstirpace neuroblastomu – nádoru typickému pro dětský věk.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 26. června 2000

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz