Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Eurotel poskytuje volání zdarma do Spojených států

Společnost Eurotel Praha, spol. s r.o, poskytne zítra a pozítří, tj. 13. a 14. září, volání zdarma do Spojených států. Každý, kdo se potřebuje spojit se svými blízkými či přáteli v USA, se může dostavit do jedné z 93 značkových prodejen Eurotelu a požádat o zavolání do Spojených států z prodejny zdarma.

Žadateli bude v otevírací době této prodejny přímo na místě zapůjčen pro toto zavolání mobilní telefon se SIM kartou Eurotelu.

"Události ve Spojených státech šokovaly celý svět a ani nás nenechávají lhostejnými. I my chceme pomoci a proto všem občanům i návštěvníkům České republiky, kteří se potřebují spojit s někým v USA, umožníme bezplatný kontakt s rodinnými příslušníky a přáteli," říká Terrence Valeski, generální ředitel společnosti Eurotel. "Se všemi ve Spojených státech soucítíme a projevujeme upřímný smutek nad událostmi včerejšího dne."

Značkové prodejny jsou v 37 městech České republiky a jejich kompletní seznam (spolu s otevírací dobou) je na internetové adrese www.eurotel.cz nebo ho lze zdarma získat na telefonním čísle 0800 33 00 11 a 0800 33 00 88 (Zelená linka - volání zdarma). Z mobilního telefonu Eurotel mohou volat zákazníci bezplatně *11 a *88. Navíc budou všechny prodejny označeny speciálním plakátem v češtině i v angličtině.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 13. září 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz