Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Eurotel má podle The 2004 International Business Awards nejlepší web na světě

Internetová prezentace společnosti Eurotel Praha, spol. s.r.o. www.eurotel.cz zvítězila v kategorii "Podnikový web - Celkový design" soutěže The 2004 International Business Awards a získala tak cenu International Stevie Awards. Autorem prezentace je společnost Et netera.

International Business Awards je první celosvětový program cen, udělovaných za kvalitně odvedenou práci společností různého zaměření. Vítěze vybírala odborná porota z celkem cca 500 nominací z více než 30ti zemí světa. Internetovou prezentaci společnosti Eurotel Praha, spol. s.r.o. nominovalo do mezinárodní soutěže sdružení TUESDAY Business Network po vítězství v soutěži WebTop100.

Webová prezentace www.eurotel.cz byla oceněna za celkový design. "Přestože hodnocení designu je ve velké míře otázkou subjektivního názoru, vítězství v kategorii Celkový design je výrazem pozitivního ohodnocení vizuální a obsahové konzistence našich stránek," říká k dosaženému úspěchu Ondřej Vích, manažer interaktivních médií společnosti Eurotel Praha, spol. s. r. o. "Ukazuje se, že důraz kladený na dodržování firemního stylu spolu s vysokou úrovní anglické mutace stránek je oceňován i na mezinárodní úrovni, " doplnil.

"Toto mezinárodní ocenění je dalším důkazem úspěšné, dlouhodobé spolupráce obou firem. A důraz bych kladl právě na slovo spolupráce. Při vývoji tak komplexní prezentace je soulad všech stran, které se na projektu podílejí tím nejdůležitějším," řekl Petr Jareš, sales manager společnosti Et netera.
Autor: Redakce
Datum: 31. března 2004

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz