Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

NetDirect s.r.o.: certifikace ISO 9001 pro českého výrobce internetových aplikací

Společnost NetDirect s.r.o., významný dodavatel internetových obchodů a publikačních systémů, získala certifikáty kvality ISO 9001:2001 a ISO 14001:1996. Získání certifikátů potvrzuje stálé zvyšování kvality služeb, zefektivnění vnitrofiremních procesů a snahu o ochranu životního prostředí.

Udělená certifikace systému řízení jakosti ISO 9001:2000 (QMS) se týká Vývoje a implementací internetových softwarových aplikací. Pro zákazníky získání certifikátu znamená další garanci kvality poskytovaných služeb. Jak upozorňuje Jan Svoboda, ředitel společnosti: "NetDirect se podle dostupných informací stává prvním českým výrobcem publikačních systémů a obchodních řešení, který získal objektivní důkaz o vysoké kvalitě firemních procesů a služeb."

Před samotnými certifikacemi společnost prošla přísnými inspekcemi, které realizovala auditorská společnost Český lodní a průmyslový registr. Příprava probíhala od poloviny roku 2003 a byla úspěšně završena v dubnu 2004.

Pro získání ekologického certifikátu ISO 14001 (EMS) se vedení NetDirectu rozhodlo proto, aby v rámci svých možností přispělo k ochraně životního prostředí a demonstrovalo svůj postoj k této aktuální problematice.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 27. dubna 2004

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz  
 Seznam komentářů  
Vypsat
Od
Téma
Datum

Jan
Netdirect
11.04.2008 12:47