Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Nakupni-dum.cz v nové verzi

Provozovatel internetového obchodu, společnost WebSystems, spustil zcela novou verzi webových stránek, jejímž hlavní předností je rychlost načítání stránek a celkové zkvalitnění prostředí prodejny. Dodavatelem řešení pro provoz shopu byla společnost NetDirect.

"Spuštění nové, rychlejší a po mnoha stránkách dokonalejší verze bylo jen logickým důsledkem rostoucí obliby našeho obchodu. V roce 2004 vzrostl náš obrat oproti předcházejícímu roku téměř o 100%, a to při mnohem nižších investicích do reklamy," řekl ke spuštění nové verze e-shopu Nakupni-dum.cz ředitel společnosti WebSystems Tomáš Valach. Představitelé firmy si ale uvědomovali, že systém, na němž byl obchod dosud provozován, má řadu nedostatků a proto se rozhodli přejít na systém ShopEngine firmy NetDirect. "Díky usilovné práci vývojářů patří nyní náš obchod k absolutní technologické špičce na českém internetu," dodal Valach. Což podle něj potvrzují také první ohlasy zákazníků.Jednou z novinek e-obchodu je možnost nakupovat zboží na splátky, bez dokládání příjmů. Výsledek schvalovacího procesu se přitom zákazník dozví do 15 minut od odeslání žádosti. Rozšířen byl také nabízený sortiment a u některých typů produktů došlo ke znatelnému snížení cen.

"Zdokonalili jsme dále některé obchodní procesy, díky čemuž došlo např. k podstatnému zrychlení vyřizování objednávek. V dohledné době chystáme spuštění samostatného call centra a e-mail centra, čímž chceme zákazníkům ještě více zpříjemnit nakupování v našem obchodě," dodal Tomáš Valach.

Při tvorbě nové verze obchodu využila společnost NetDirect upravenou verzi systému ShopEngine.

Autor: David Kozák
Datum: 15. března 2005 Profil autora  

David Kozák

Redaktor serveru e-komerce.cz
Novinář a publicista.


 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz  
 Seznam komentářů  
Vypsat
Od
Téma
Datum

Kaja
Pochvala
15.03.2005 10:24
podvedený
varování
07.11.2009 00:25