Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Změna na postu ředitele české pobočky Progress Software

Praha, 5. května 2000 — Jiří Gregor, ředitel české pobočky americké společnosti Progress Software Corporation, odchází ke 31. květnu 2000 ze svého postu. V čele firmy Progress Software, s.r.o., stál od počátku roku 1995.

Progress Software tehdy převzal od tehdejšího svého distributora, akciové společnosti PragoData, trh progressovských produktů. Zejména zásluhou J. Gregora brzy vznikla partnerská síť několika desítek vývojářských firem, které tyto produkty užívají. Díky svým rozsáhlým profesionálním zkušenostem s řízením a prodejem vydobyl a udržel J. Gregor po celých pět let pro Progress Software čelnou pozici na českém trhu vývojových a provozních prostředí.

J. Gregor neodchází od Progressu úplně: bude členem dozorčí rady českého Progressu a bude svými radami pomáhat novému vedení pobočky. „Největší šance vidím na poli e-businessu, kde se Progress Software prosazuje jak při převádění tradičních aplikací do prostředí internetu, tak při jejich integraci se špičkovými novým technologiemi jako je Java-messaging,“ uvedl J. Gregor.

Progress Software věří, že plánovaná spolupráce se může rozšířit i o další aktivity, které přinesou prospěch oběma stranám a v nichž se synergicky propojí zkušenosti J. Gregora s trhem informačních technologií a jeho činnost v novém působišti.

Nástupcem J. Gregora se stane Pavel Kaplický, který od 1. ledna 2000 pracuje v českém Progressu na pozici vedoucího obchodního oddělení. Absolvent strojní fakulty ČVUT zprvu pracoval ve firmě Hana zabývající se vývozem strojírenských komodit do Jihovýchodní Asie, odkud přešel do Komerční banky, kde byl asistentem místopředsedy představenstva, později vedoucím týmu analýz MIS.

O firmě Progress Software

Progress Software je globální dodavatel softwarových produktů a služeb pro vývoj, provoz a řízení podnikových aplikací určených pro internet a jiná prostředí. Nabízíme špičkové messaging-servery, aplikační servery, databáze a produkty pro vývoj, provoz a řízení aplikací. Kromě toho takové aplikace umíme vyvinout na míru spolu s našimi partnery – více než dvěma tisíci poskytovatelů aplikačních služeb a nezávislých softwarových firem, kteří každoročně dodají progressovské aplikace a s nimi spojené služby celkem za více než pět miliard dolarů. Naše produkty používá více než 10 000 organizací ve stu zemí světa včetně šedesáti firem ze stočlenného žebříčku nejúspěšnějších společností časopisu Fortune. Více informací naleznete na www.progress.com, resp. www.progress.cz.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 9. května 2000

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz