Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Commerce One zvolila Progress SonicMQ pro své řešení MarketSite Portal Solution

Vedoucí firma v oblasti řešení pro e-komerci typu B2B si vybrala špičkovou platformu pro výměnu zpráv, aby zajistila spolehlivost internetových transakcí.

Společnosti Progress Software Corporation, vedoucí dodavatel technologií pro tvorbu e-business řešení, a Commerce One, Inc., leader na trhu globálních řešení pro e-komerci, společně oznámily, že Commerce One si pro své řešení MarketSite Portal Solution vybrala Progress SonicMQ.

SonicMQ je rozsáhle rozšiřitelné a spolehlivé prostředí pro výměnu důležitých obchodních informací přes internet, které umožňuje přenést celosvětový obchod na web. Zprávy, mezi nimiž mohou být jak jednoduché objednávky, tak složité výkresy CAD, mohou být okamžitě a bezpečně přeneseny přes internet pomocí propracovaných směrovacích algoritmů, které samy určují nejrychlejší trasu zprávy a zajišťují vysokou dostupnost systému. Infrastruktura pro výměnu zpráv založená na SonicMQ, která byla zprovozněna v rámci obchodní komunity Commerce One Global Trading Web, dynamicky rozpoznává nové obchodní entity (podniky nebo další elektronické burzy), které se k internetu připojí, a zajišťuje tok zpráv ke všem těmto subjektům bez nutnosti jakékoli lokální změny konfigurace nebo celé aplikace.

“Globální e-komerce závisí na spolehlivé infrastruktuře pro přenos zpráv, kterou lze rozšiřovat tak, aby byla schopna pracovat s desítkami tisíc obchodních partnerů a uskutečnit miliony transakcí denně,” řekl Charles J. Donchess, výkonný viceprezident Commerce One a ředitel pro strategii. “Zvolili jsme Progress SonicMQ, protože chceme do platformy MarketSite zabudovat opravdu špičkovou technologii. To nám, jak věříme, umožní nabízet našim zákazníkům ta nejrobustnější řešení pro e-komerci.”

MarketSite Portal Solution umožňuje podnikům a tvůrcům internetových trhů vytvářet otevřená elektronická tržiště a propojovat je s Commerce One Global Trading Web. Tato obsáhlá sada produktů a služeb umožňuje realizovat interaktivní transakce mezi obchodními partnery, dodavateli a tvůrci trhů v reálném čase. Pomocí SonicMQ a transakční infrstruktury založené na XML lze rychle zavádět a rozšiřovat takové služby s přidanou hodnotou, jako jsou aukce, správa obsahu, platební služby a logistika.

“Virtuální B2B tržiště, která se dnes objevují, vyžadují možnost připojit se odkudkoli, snadnou integraci, velkou rozšiřitelnost a výkon i flexibilitu k rychlému zpracování a přidávání nových obchodních partnerů a skupin bez snížení bezpečnosti,” uvedl Steve Garone, viceprezident International Data Corporation. “Společnost Commerce One již zaznamenala značný nárůst uživatelů a plánuje vytvoření prostředí pro obchodní společenstva, která by mohla čítat mnoho desítek tisíc členů. Výběr platformy SonicMQ, jež může vyhovět jejím přísným požadavkům, potvrzuje kvality tohoto produktu.”

“SonicMQ se prostřednictvím MarketSite Portal Solution od Commerce One bude používat pro provoz těch největších světových B2B burz a bude instalován u desítek tisíc zákazníků po celém světě,” řekl president a spoluzakladatel Progress Software Joseph Alsop. “SonicMQ je jediné řešení pro výměnu zpráv, které je dostatečně rozšiřitelné, výkonné a spolehlivé pro skutečný e-business.”

Progress SonicMQ je vynikající řešení pro výměnu zpráv v prostředí aplikací pro e-business, které umožňuje spolehlivý přenos a výměnu důležitých obchodních informací přes internet. SonicMQ přirozeně podporuje internetové standardy a je založen na specifikaci JMS (Java Message Service), společné sadě rozhraní, konceptů pro výměnu zpráv a programovacích strategií. SonicMQ si vybralo mnoho předních společností zabývajících se e-komercí; produkt získal několik ocenění, například cenu čtenářů časopisu Java Pro pro nejlepší javový nástroj pro výměnu zpráv, titul Best Java Middleware v návštěvnické anketě konference pro vývoj v Javě organizace SIGS a ocenění World Class Award od časopisu Java Developer’s Journal.

Commerce One
Commerce One je leader na trhu globálních řešení pro e-komerci. Prostřednictvím svých produktů, portálů a služeb vytváří přístup k celosvětovým trhům a umožňuje komukoli, aby nakupoval od kohokoli, kdykoli a kdekoli. Commerce One Global Trading Web je největší obchodní B2B komunita na světě. Skládá se z mnoha otevřených elektronických tržišť a nakupujícím organizacím, dodavatelům a poskytovatelům služeb umožňuje značné finanční i časové úspory.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 26. září 2000

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz