Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Kvartální tržby Internet Mall se meziročně více než zdvojnásobily

Společnost Internet Mall, provozující stejnojmennou internetovou nákupní galerii, zveřejnila své kvartální výsledky. Podle nich se tržby společnosti ve III. čtvrtletí meziročně více než zdvojnásobily.

Konsolidovaný objem tržeb společnosti Internet Mall, který zahrnuje tržby jejích vlastních internetových obchodů a kamenného obchodu v Praze, dosáhl ve třetím čtvrtletí 2004 výše 170,2 mil. Kč bez DPH, respektive 202,6 mil. Kč s DPH. Kontaktní místa v Brně, Českých Budějovicích a Ostravě, o nichž e-komerce.cz informovala, byla otevřena teprve v říjnu a ovlivní tedy výsledky posledního kvartálu. V meziročním porovnání tržby vzrostly o 219 procent.

Ve třetím čtvrtletí vyřídila společnost Internet Mall celkem 19.343 objednávek, což představuje meziroční nárůst o 254 procent.

"Považuji za důležité zdůraznit, že i při dynamickém růstu společnosti a významných investicích do jejích vnitřních systémů dokážeme každý měsíc vytvářet zisk a společnost vykazuje vysoce pozitivní cash-flow," řekl v souvislosti s ohlášením výsledků Ing. Petr Burcal, finanční ředitel společnosti. Září 2004 bylo podle sdělení firmy v pořadí již 42. měsícem v nepřetržité řadě, kdy firma (a její předchůdce bilezbozi.cz) vykázala zisk.
Autor: David Kozák
Datum: 25. října 2004 Profil autora  

David Kozák

Redaktor serveru e-komerce.cz
Novinář a publicista.


 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz