Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Internet Mall otevřel nový obchod pneuexpert.cz

Internet Mall, a.s., provozovatel specializovaných internetových obchodů, otevřel nový obchod www.pneuexpert.cz, specializovaný na potřeby pro motoristy - pneumatiky, disky a automobilové příslušenství.

Pneuexpert.cz vstupuje na specifický trh, který je charakterizován nezbytností úzkého propojení na pneuservisy. "Pravidlem číslo 1 u našich obchodů je šetřit čas a peníze našim zákazníkům, proto jsme nechtěli jít snadnou cestou pouhého prodeje pneumatik. Zákazník na www.pneuexpert.cz má možnost si nechat pneumatiky poslat již namontované na disk i s vyvážením, případně si zvolit termín montáže v některém ze smluvních pneuservisů," komentuje specifika obchodu Ondřej Fryc, ředitel a předseda představenstva společnosti Internet Mall.

Pneuexpert.cz také přichází na český trh s unikátní aplikací nazvanou KONFIGURÁTOR KOL. V této aplikaci si může zákazník vyhledávat litá kola a pneumatiky podle typu svého auta. Automobil se ve zvolené barvě i graficky zobrazí, takže je možné posoudit vzhled kupovaných kol přímo na konkrétním modelu auta. "Pouze velmi malé procento zákazníků se orientuje ve všech technických parametrech kupovaných výrobků. Náš konfigurátor umožňuje si disky nejen předem prohlédnout na voze, ale automaticky dokonce nabídne pneumatiky vhodné pro konkrétní vůz a disk," říká Michal Dlouhý, ředitel projektu Pneuexpert.cz.
Autor: Redakce
Datum: 15. března 2004

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz