Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Internet Mall nabízí Peněženku

Chcete vědět, za kolik byste koupili zboží, o které máte zájem, v obchodech společnosti Internet Mall? Existuje jednoduché řešení: Pošlete SMS se značkou a typem výrobku na telefonní číslo 736393652 (PENEZENKA).

Přibližně během deseti sekund se může každý zájemce dozvědět cenu zboží, o které má aktuálně zájem, za kterou ji nabízí obchody Internet Mall. Stačí k tomu SMS zpráva, zaslaná na telefonní číslo 736393652 (PENEZENKA).

O odpovědi se stará inteligentní automat, který dokáže odhalit i některé drobné chyby v označení výrobků a také nabídnout novější výrobek, je-li k dispozici.

"Vývoj této služby trval přes rok. Kromě snahy o nejvyšší relevanci odpovědí bylo významným problémem zajistit nepřetržitou dostupnost a rychlost odezvy. Bežná mobilní přenosová stanice (BTS) totiž zvládne zpracovat jen asi osm SMS za minutu a to je málo," říká Jan Menšík, technický ředitel společnosti.

V současné době lze službu Peněženka využívat pro zboží ze sortimentu domácích spotřebičů a elektroniky v ceně nad 5.000 Kč. Na podporu služby Internet Mall spouští rozsáhlou reklamní kampaň. Do konce roku očekává firma až 500 tisíc SMS dotazů.
Autor: David Kozák
Datum: 22. září 2004 Profil autora  

David Kozák

Redaktor serveru e-komerce.cz
Novinář a publicista.


 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz