Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Muzikant přichází, Multimarket odchází

Součástí nákupní galerie Internet Mall se nově stal největší český specializovaný obchod na hudební nástroje Muzikant.cz. Naopak odchází potravinářský obchod Multimarket.cz.

Zázemí hudebního obchodu Muzikant tvoří vlastní kamenný obchod, který se prodejem hudebních nástrojů zabývá už od roku 1993. Internetový obchod vznikl v roce 1999. Podle ředitele společnosti Internet Mall Ondřeje Fryce je hlavním důvodem pro "přijetí" nového internetového obchodu vysoká kvalita služeb, které nabízí a především adekvátní zázemí. Pro obchod Muzikant je hlavním důvodem ke vstupu do nákupní galerie možnost takto oslovit větší počet zákazníků. Navíc, jak řekl zakladatel eshopu Pavel Vantuch: "Navíc i muzikanti jistě ocení kvalitní nabídku nákupní galerie."


Multimarket končí a plánuje novinky

Něco končí, něco začíná. Stejně je tomu tentokrát i u Internet Mall. Změna totiž nespočívá jen v příchodu nového člena už tak rozsáhlé rodiny internetových obchodů. Nákupní galerie také o jednoho člena přišla, konkrétně o prodejnu potravinářského zboží Multimarket. Důvod k ukončení partnerské spolupráce jsou rozvojové plány provozovatele obchodu, společnosti Euroservis CZ.

Firma plánuje spuštění dalších obchodů, mimo jiné prodejny biopotravin a tyto obchody chce sdružit pod jednu značku. Přestože Multimarket nákupní galerii opouští, byla podle hodnocení obou zúčastněných stran více než osmnáctiměsíční spolupráce oboustranně prospěšná.
Autor: David Kozák
Datum: 18. října 2004 Profil autora  

David Kozák

Redaktor serveru e-komerce.cz
Novinář a publicista.


 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz