Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Logos otevírá pobočku v Brně

Společnost Logos oznámila, že v těchto dnech otevírá svou vývojářskou pobočku v blízkosti centra – na Kounicově ulici v Brně. Personální základnu tvoří 5 pracovníků, na které po intenzivním tréninku v pražské centrále čeká řada zajímavých klientů, především z finanční oblasti.

Souběžně pokračuje náborová akce společnosti Logos, takže se předpokládá, že se podaří naplnit personální plán, který počítá s 15 zaměstnanci pracujícími v brněnské pobočce.
 
 „Logos tímto krokem vychází vstříc mimopražským klientům a potenciálním zákazníkům, neboť bude schopen lépe a rychleji reagovat na jejich aktuální potřeby a lépe se přizpůsobí regionálním požadavkům“, řekl Ing. Pavel Šťovíček, ředitel společnosti Logos.
 
Otevření vývojářské pobočky v Brně je součástí dlouhodobého strategického plánu společnosti Logos, jehož jedním z ukazatelů je personální stav a jeho profesionální rozvoj a rozšiřování. V minulém čtvrtletí Logos uskutečnil rozsáhlou náborovou akci, jejímž výsledkem je zdvojnásobení počtu zaměstnanců, tzn., že  k 1.2.2001 v Logosu pracuje 51 zaměstnanců.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 5. února 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz