Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Společnost Logos se stává součástí skupiny AutoCont

Společnosti AutoCont, a.s. a Logos, s.r.o. oznámily, že začátkem února 2001 se společnost Logos stala součástí skupiny AutoCont. Tato událost je logickým vyústěním dlouhodobé strategické spolupráce společností AutoCont CZ a Logos při poskytování komplexních systémových řešení.

Obě společnosti tak potvrdily svůj cíl poskytovat integrovaná řešení zahrnující jak implementaci existujících aplikací, tak i vývoj softwarových řešení dle požadavků zákazníka. Zákazníci ocení  především zajištění komplexního systému v rámci jedné dodávky.
 
„Investicí do společnosti Logos výrazně posílíme schopnosti v oblasti vývoje e-commerce řešení pro naše zákazníky. Vznikne tak silné spojení,  založené na dlouhodobých zkušenostech, stabilním zázemí a klientely  ze strany AutoContu  a na excelentních vývojářských schopnostech ze strany Logosu.“ řekl Vlastimil Palata, obchodní ředitel společnosti AutoCont.

„Vstupem Logosu do skupiny AutoCont vzniká významný hráč v oblasti vývoje e-commerce řešení, který je schopen splnit širší spektrum požadavků náročných zákazníků“, řekl Ing. Pavel Šťovíček, ředitel společnosti Logos. Ing. Michal Hanus, další spoluzakladatel společnosti Logos pak dodal: „Spojení vynikajících odborných schopností obou firem vytváří velmi silnou technologickou základnu.“
Autor: Redakce
Datum: 19. února 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz