Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Seminář "Komunikace a obchodování na internetu"

Společnost Logos, s.r.o. oznámila, že ve spolupráci se společnostmi Microsoft a INTEL pořádá již IV. seminář věnovaný nejnovějším trendům řešení komunikace firem na Internetu.

Seminář Komunikace a obchodování na Internetu se koná 13. 9. 2000 v restaurantu Autoklub Praha, Opletalova 29, Praha 1, a je určen obchodnímu, marketingovému a IT managementu především obchodních a distribučních firem.

Seminář bude zaměřen na e-commerce jako nepřetržitý proces komunikace se zákazníkem probíhající po celý životní cyklus produktu, resp. služby. Bude věnován nejnovějším trendům a typickým otázkám českých podniků při řešení firemní komunikace, přičemž možná řešení budou demonstrována na již realizovaných projektech společnosti Logos

Se svým příspěvkem vystoupí také zástupce společnosti Intel, který nastíní vizi systémů III. generace v E-bussiness. Dále společnost Microsoft představí své nástroje pro řešení e-komerci.

Kompletní program semináře včetně přednášejících je umístěn na www-stránkách společnosti Logos. Zájemci si mohou svá místa rezervovat pomocí registračního formuláře umístěného na www.logos.cz/seminar.

„Vzhledem k velkému zájmu o květnový seminář jsme se rozhodli pro další pokračování série seminářů o komunikaci prostřednictvím Internetu, řekl Ing. Pavel Šťovíček, ředitel společnosti Logos a dodal: „Účast vrcholového managementu  předních českých firem na předchozím semináři ukázala, že jsme správně definovali problémy, které české podniky právě řeší a že jsme schopni tyto problémy úspěšně vyřešit, což jsme dokladovali na našich vzorových příkladech.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 16. srpna 2000

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz