Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Účast společnostiI Logos na PIW 2000

Praha, 18. dubna 1999 – Společnost Logos, s.r.o. oznámila, že na PIW 2000 představí svá řešení v oblasti datových skladů a v oblasti e-commerce.

Na partnerském stánku č. 3 společnosti INTEL přestaví Logos řešení datového skladu pomocí technologie OLAP, které vyvinula pro společnost Winterthur. Představovaná aplikace velmi zjednodušuje analýzu rozsáhlých dat o produkci a plánu obchodního oddělení společnosti Winterthur.

Společnost Logos dále představí svá ucelená řešení v oblasti  e-commerce -E-CENTRUM společnosti Olympus. Jedná se o obchodní, informační a logistické centrum společnosti Olympus, kterým se Olympus snaží zlepšit komunikaci nejen mezi svými obchodními partnery a dealery, zákazníky, ale také uživateli Internetu se zájmem o fotografickou techniku. E-commerce aplikace společnosti Logos neřeší pouze samostatný prodej produktů, ale umožňuje poskytování služeb zákazníkům po celý životní cyklus jejich produktů. Např. součástí E-Centra společnosti Olympus je část Servisní zakázky, kde mohou zákazníci Olympusu sledovat stav oprav jejich fotoaparátů. Oba projekty, společně s projektem Inovace webu Burzy cenných papírů Praha, byly nominovány do soutěže “The Best of Internet”, která je doprovodnou akcí PIW 2000.

Zástupci společnosti Logos přednesou své příspěvky na konferenci probíhající současně s výstavou.

Dne 19/4/2000 od 17:15 project manager Ing. Pavel Endrle odprezentuje case study Nasazení MS Exchange ve společnosti Alef Nula.
Následujicí den konference - 20/4/2000 od 12:00 hod. project manager Ing. Michal Hanus přednese case study Inovace webu Burzy cenných papírů Praha.

Obě přednášky budou koncipovány tak, aby uspokojily jak odborné, tak méně technicky zaměřené účastníky konference.
 
Logos, s.r.o.
Společnost Logos, s.r.o. se orientuje na tvorbu software pro finanční sektor, sektor služeb a státní správu. Jednou z důležitých činností je tvorba databázových aplikací na Internetu. V této oblasti se profiluje v pozici jedné z předních společností na českém trhu. Pro tvorbu projektů využívá nejnovější technologie Microsoft a dalších firem. Řešení společnosti Logos dnes využívají přední české, ale i mezinárodní společnosti: Komerční banka, ING Bank, investiční společnost Patria Finance, tuzemské zastoupení Olympus, Group4Securitas, Wood & Company, Ministerstvo vnitra, stavební spořitelny a řada dalších.
Bližší informace na získáte na  http://www.logos.cz
Autor: Tisková zpráva
Datum: 18. dubna 2000

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz