Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Společnost Logos na semináři "Komunikace a obchodování na internetu" ukázala možnosti řešení komunikace firem

Praha, 17. května 2000 – Společnost Logos, s.r.o. oznámila, že na semináři „KOMUNIKACE A OBCHODOVÁNÍ NA INTERNETU“ definovala nejen problémy, které české firmy v oblasti komunikace na Internetu řeší, ale také ukázala možnosti, jak tyto problémy řešit.

Seminář "Komunikace a obchodování na Internetu“ byl určen obchodnímu, marketingovému a IT managementu především obchodních a distribučních firem a zúčastnila se ho stovka top manažerů (107 účastníků). Účastníci se hlásili nejen z IT oddělení, ale také z marketingových a obchodních oddělení.

Seminář byl tematicky rozdělen do tří bloků, které pokrývaly všechny části komunikace firem: komunikaci s potenciálními zákazníky a veřejností pomocí Internetu, vnitropodnikovou komunikaci prostřednictvím Intranetu a komunikaci se zákazníky, dodavateli či dealery pomocí extranetu či e-commerce aplikace.  Teoretická témata byla doplněna praktickými ukázkami z již realizovaných projektů společnosti Logos. Velmi zajímavým příspěvkem byla jistě úvodní přednáška pana Mgr. Jiřího Donáta ze společnosti Deloitte&Touche, která se týkala možností a problémů
e-commerce.

„Velmi nás překvapil obrovský zájem manažerů o náš seminář a i účast vrcholového managementu ukazuje, že jsme správně definovali problémy, které české podniky právě řeší,“ řekl Ing. Pavel Šťovíček, ředitel společnosti Logos.

Vzhledem ke skutečnosti, že Logos nebyl schopen uspokojit všechny přihlášky na seminář, a vzhledem ke kladným ohlasům účastníků, byl termín dalšího semináře stanoven na začátek září.
 
Logos, s.r.o.
Společnost Logos, s.r.o. se orientuje na tvorbu software pro finanční sektor, sektor služeb a státní správu. Jednou z důležitých činností je tvorba databázových aplikací na Internetu. V této oblasti se profiluje v pozici jedné z předních společností na českém trhu. Pro tvorbu projektů využívá nejnovější technologie Microsoft a dalších firem. Řešení společnosti Logos dnes využívají přední české, ale i mezinárodní společnosti: Komerční banka, ING Bank, investiční společnost Patria Finance, tuzemské zastoupení Olympus, Group4Securitas, Wood & Company, Ministerstvo vnitra, stavební spořitelny a řada dalších.
Bližší informace na získáte na  http://www.logos.cz.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 19. května 2000

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz