Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Nový internetový portál Slevy.cz zahajuje svou činnost

Firma Slevy.cz oznamuje spuštění nového českého internetového katalogu slev. Slevový portál najdete na jedinečné adrese www.slevy.cz, která je velmi snadno zapamatovatelná a jasně vyjadřuje smysl jeho obsahu.

Jádrem celého projektu je zejména snadno prohledávatelný katalog zlevněných výrobků s možností územního členění a členění podle typu obchodu a snadno tisknutelné slevové kupóny s širokou možností jejich uplatnění od restaurace až po rekonstrukci bydlení. Dále jsou zde k nahlédnutí akční letáky v elektronické podobě, které jsme všichni zvyklí dostávat do našich poštovních schránek.

Pro návštěvníky nového portálu Slevy.cz jsou připraveny také soutěže s možností výhry zajímavých cen.

Jsme si vědomi toho, že mezi základními službami, které Internet nabízí, vévodí možnost vyhledávání informací. Cesta k nim však může být nepříjemně dlouhá, zvláště pokud se jedná o informace o výhodných nabídkách, roztroušených na mnoha různých místech.

Cílem našeho projektu je soustředit tyto nabídky na jednom přehledném místě a maximálně tím zjednodušit našim uživatelům přístup k takovýmto informacím.

Pro podporu našeho projektu jsme se rozhodli poskytnout našim novým inzerentům možnost inzerce formou slevových kupónů do odvolání zcela zdarma. Online zadávací rozhraní portálu najdete na adrese http://www.slevy.cz/partner.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 11. května 2006

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz