E-komerce.cz: Český magazín o internetové komerci

Reklama
Užitečné informace pro kutily.


Nový internetový portál Slevy.cz zahajuje svou činnost

Tisková zpráva, 11. května 2006, e-komerce.cz

Firma Slevy.cz oznamuje spuštění nového českého internetového katalogu slev. Slevový portál najdete na jedinečné adrese www.slevy.cz, která je velmi snadno zapamatovatelná a jasně vyjadřuje smysl jeho obsahu.

Jádrem celého projektu je zejména snadno prohledávatelný katalog zlevněných výrobků s možností územního členění a členění podle typu obchodu a snadno tisknutelné slevové kupóny s širokou možností jejich uplatnění od restaurace až po rekonstrukci bydlení. Dále jsou zde k nahlédnutí akční letáky v elektronické podobě, které jsme všichni zvyklí dostávat do našich poštovních schránek.

Pro návštěvníky nového portálu Slevy.cz jsou připraveny také soutěže s možností výhry zajímavých cen.

Jsme si vědomi toho, že mezi základními službami, které Internet nabízí, vévodí možnost vyhledávání informací. Cesta k nim však může být nepříjemně dlouhá, zvláště pokud se jedná o informace o výhodných nabídkách, roztroušených na mnoha různých místech.

Cílem našeho projektu je soustředit tyto nabídky na jednom přehledném místě a maximálně tím zjednodušit našim uživatelům přístup k takovýmto informacím.

Pro podporu našeho projektu jsme se rozhodli poskytnout našim novým inzerentům možnost inzerce formou slevových kupónů do odvolání zcela zdarma. Online zadávací rozhraní portálu najdete na adrese http://www.slevy.cz/partner.


Tisková zpráva
redakce@e-komerce.czCopyright © e-komerce.cz