Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

SMS technologie od Fincom Group expanduje do celé Evropy

Fincom Group, skupina firem dodávající informační a komunikační technologie a služby, dnes ohlásila uzavření dohody se společností Materna Information & Communications, na základě které bude její aplikace SMS FunTom distribuována v zemích západní Evropy.  Aplikace je postavena na unikátní komunikační technologii Microcom Messaging Technology (MMT), která umožňuje posílat krátké textové (SMS) zprávy z  modemu po pevné síti.

Obě společnosti předpokládají, že aplikace bude dostupná uživatelům v Německu, Rakousku, Belgii, Holandsku, Francii, Maďarsku a v dalších evropských zemích během letošního druhého čtvrtletí.

Služby zasílání SMS zpráv po pevné lince, které zpřístupňují modemová zařízení Microcom s nainstalovanou  aplikací SMS FunTom, již nyní využívají  zákazníci v České republice a v Polsku. Tato softwarová aplikace tak poskytuje prostřednictvím modemu uživatelům levný a komfortní nástroj k vytváření, sdílení a zasílání SMS zpráv, vlastních log, obrázků a zvonění na mobilní telefony.

Aplikace SMS FunTom verze 1.0 oslovuje širokou skupinu uživatelů, kteří často posílají SMS zprávy přes internetové SMS brány, a ty, kteří hledají vysokou úroveň funkčnosti a komfortu pro vytváření a zasílání SMS. Oproti posílání zpráv z mobilního telefonu  nabízejí nové modemy Microcom možnost posílání dlouhých SMS (až 5x160 znaků), vytváření a zasílání obrázků/zvonění a nesrovnatelně vyšší komfort. Navíc, aplikace SMS FunTom založená na MMT umožňuje vytvářet jmenné seznamy, skupiny, tvořit SMS off-line, zpětně potvrzovat doručení zprávy a další funkčnosti.

SMS FunTom využívá komunikační infrastrukturu Anny Way Information Center společnosti Materna, která zajišťuje doručování SMS zpráv a jejich zpoplatnění. Na CeBITu byla aplikace SMS FunTom prezentována v rámci stánku společnosti Materna Materna Information & Communications, hala 12, stánek A15.

V současné době je možné s pomocí aplikace SMS FunTom zasílat SMS zprávy, loga a zvonění. Nicméně, vzhledem k budoucímu nástupu služeb nové generace, díky kterým budou uživatelé moci posílat EMS (Enhanced Messaging Service) a MMS (Multimedia Messaging Service) zprávy, je tato softwarová aplikace připravena na rozšíření své funkčnosti.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 21. března 2002

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz