Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Fincom zakládá pobočku v Maďarsku

Fincom Group, skupina firem zaujímající přední postavení  na středoevropském trhu s informačními a komunikačními technologiemi a službami, dnes ohlásila založení pobočky v Maďarsku. Tento krok je v souladu se strategií skupiny Fincom Group expandovat v rámci střední a východní Evropy a dosahovat stále vyššího podílu exportu na celkových tržbách společnosti.

Společnost Fincom Hungary K.F.T. byla založena jménem společnosti Fincom International a.s. Vedle dodávek populárních zařízení značky Microcom bude Fincom Hungary postupně expandovat i do oblasti služeb pro e-commerce a m-commerce, reprezentovaných ostatními společnostmi Fincom Group.

„Zřízením společnosti Fincom Hungary v Budapešti rozšiřujeme významným způsobem aktivity naší nadnárodní skupiny,“ řekl Martin Košut, generální ředitel Fincom Group. „Maďarskou pobočkou jsme dokončili pokrytí našich regionálních aktivit ve střední Evropě, když vedle centrály v České republice úspěšně operujeme také v Polsku a na Slovensku. Věřím, že díky fyzické přítomnosti zvýšíme dodávky našich produktů na maďarský trh a zlepšíme služby maďarským zákazníkům.“

O Fincom Group

Fincom Group představuje skupinu tří samostatných akciových společností s českým kapitálem, které zaujímají přední postavení  na středoevropském trhu s informačními a komunikačními technologiemi a službami. Skupina Fincom Group je tvořena firmami Fincom International, Fincom.Net a Fincom-Materna Communications. Fincom International se soustřeďuje na datové komunikace, je dodavatelem populárních komunikačních zařízení  značky Microcom. Fincom.Net, e-business část Fincom Group,  vyvíjí, provozuje a poskytuje formou outsourcingu systém UBTS (Universal Business Transaction System),  který umožňuje ve společnostech efektivně podporovat obchodní a marketingové e-commerce transakce. Fincom - Materna Communications působí jako poskytovatel služeb v oblasti mobilních datových komunikací.

Fincom Group vedle  výsadní  pozice na českém a slovenském trhu posiluje také své postavení na trzích v Maďarsku a Polsku.  V současné době dále expanduje se svými produkty především do Řecka, Chorvatska, Bosny a Hercegoviny a do zemí Středního východu.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 19. listopadu 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz