Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Softwarová společnost ecommerce.cz, a. s. uvádí na trh novou verzi aplikační platformy SystemIdea Server 1.5, která slouží jako základní stavební kámen rozsáhlých a náročných řešení pro správu obsahu a dokumentů

Dnes byla uvedena na trh nová verze platformy SystemIdea Server 1.5. Tato rozsáhlá a robustní J2EE aplikace slouží pro stavbu náročných řešení pro správu dokumentových a obsahových archivů, sběr a publikování informací v rámci firemních webových či intranetových portálů.

Společnost ecommerce.cz, a. s. se zabývá vývojem a implementací aplikací pro správu obsahu a dokumentů prakticky již od svého vzniku v roce 2000. Za několik let nasbírala v této oblasti u zákazníků jako je například ČEZ či Ministerstvo zahraničních věcí mnoho zkušeností a jedinečné know-how. Právě to bylo zúročeno při vývoji SystemIdea Serveru, jehož verzi 1.5 v těchto dnech společnost uvádí na trh.SystemIdea Server 1.5. je rozsáhlá a robustní platforma se všemi potřebnými funkcemi nutnými k budování webových či intranetových portálů a dokumentových skladů. Jednotlivé moduly SystemIdea Serveru 1.5 pokrývají celý životní cyklus dokumentu od jeho pořízení (skenování, příjem elektronické verze, elektronická podatelna atd.) přes schvalovací proces (integrovaný work-flow modul) až po jeho zpřístupnění oprávněným uživatelům a následné revize či archivaci.

SystemIdea Server 1.5 nabízí již ve své základní verzi funkce a vlastnosti totožné s velkými dokumentovými systémy. Oproti nim ale přináší nesrovnatelně nižší cenu jak za jednotlivé licence tak i za samotnou implementaci.

"Cítíme značný zájem zákazníků z řad středních a velkých firem o nástroje pro správu obsahu a dokumentů. Naším cílem bylo připravit platformu, nad kterou bychom byli schopni stavět rozsáhlá řešení, která jsou dnes požadována. Trochu neskromně musím říct, že se nám to více než stoprocentně povedlo. SystemIdea Server 1.5 je skutečně jedinečný produkt, který se může směle řadit mezi světovou špičku ve svém oboru," říká Radek Sedlář, předseda představenstva společnosti ecommerce.cz, a. s.


SystémIdea Server 1.5 je vytvořený jako J2EE aplikace, podporující všechny majoritní aplikační server od Oracle iAS, přes BEA WebLogic, SUN až, po IBM WebSphere a Apache Tomcat. Díky Javě a nezávislosti na konkrétním aplikačním serveru je možné v mnoha případech nasadit SystemIdea Server bez nutnosti dalších investic do firemní infrastruktury.

Autor: Tisková zpráva
Datum: 14. února 2006

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz