Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Společnost AutoCont CZ a. s. ve spolupráci s ecommerce.cz, a. s. připraví internetový portál Zlínského kraje

AutoCont CZ a ecommerce.cz uspěly ve výběrovém řízení a započali práce na přípravě rozsáhlého internetového portálu Zlínského kraje. Ten se má stát významným komunikačním kanálem mezi občany a krajským úřadem, stejně jako důležitým centrem shromažďujícím na jediném místě veškeré potřebné informace o samotném kraji.

Zlínský kraj vyhlásil v minulém roce výběrové řízení na dodávku nového webového portálu. Cílem bylo vybrat dodavatele schopného realizovat rozsáhlý projekt, který nabídne uživatelům, občanům Zlínska, snadno dostupný zdroj informací o dění nejenom na samotném krajském úřadě, ale především v jednotlivých městech a obcích kraje. V tomto výběrovém řízení zvítězily dvě firmy, které podaly společnou nabídku, AutoCont CZ a. s. a ecommerce.cz, a. s.

"Tvorba nového internetového portálu je jedním z nejvýznamnějších projektů, které nyní realizujeme. Věřím, že přispěje k dalšímu zlepšení komunikace mezi naší institucí a partnery v regionu," uvedl radní Hynek Steska, který je za tuto oblast zodpovědný.

"Projekty informačních a zákaznických portálů jsou jednou hlavních nabídek naší společnosti. Chceme do projektu přinést dlouholeté zkušenosti z implementace těchto nástrojů tak, aby se portál stal užitečným a funkčním prostředkem pro komunikaci kraje," řekl Walter Pavliš, ředitel divize Enterprise Business Applications.

"Jsme potěšeni, že si Zlínský kraj pro tento rozsáhlý projekt zvolil naše CMS řešení, postavené na technologické platformě společnosti Microsoft. SystemIdea Server, jak se tento systém jmenuje je již ověřen z mnoha nasazeno u významných českých firem a institucí," dodal Radek Sedlář, předseda představenstva ecommerce.cz, a. s.

Projekt realizace webového portálu je nejen náročný, ale sám o sobě velmi rozsáhlý o tom svědčí i to, že práce, které směřují k prvotnímu naplnění a spuštění webu budou trvat až téměř do listopadu letošního roku, kdy má být nový portál spuštěný a nabídnutý občanům Zlínského kraje.
Autor: Redakce
Datum: 22. února 2006

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz