Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Michal Kříž je novým prezidentem Asociace.BIZ

Michal Kříž byl jednohlasně zvolen novým prezidentem Asociace.BIZ.

"Budu dále rozvíjet veškeré projekty, které v průběhu dvou a půl let inicioval odstupující prezident Michal Svatý," říká.

Michal Kříž (nar. 1973) předčasně opustil VŠZ v Praze, aby se mohl věnovat žurnalistice. Pracoval ve vydavatelství Motor-Presse Bohemia, potom jako freelance novinář a produkční. Dva roky působil v reklamní agentuře a rok jako tiskový mluvčí importéra vozů Mitsubishi. Roku 1995 založil agenturu pro nová média První multimediální, která je zakládajícím členem Asociace.BIZ a v jejímž čele stojí dodnes. Když mu to čas dovolí, stále publikuje v oblasti rychlých kol a elektroniky, jeho dalšími koníčky jsou film a yachting.

Odstupující prezident Michal Svatý inicioval v oboru internetových řešení zejména prestižní soutěž Internet Effectiveness Awards – projekt, který loni poprvé ocenil efektivní využití Internetu v České republice a který demonstruje sílu současných digitálních médií (ocenění organizuje a uděluje vydavatelství Economia Online).

Michal Svatý chápal jako hlavní poslání Asociace.BIZ ukazovat firmám a institucím, jak mohou v byznysu efektivně využívat Internet a mobilní zařízení. Stojí za úspěchem současné kampaně „Ukazujeme, co umí internetová řešení“. Tato kampaň pomocí malých seminářů vytváří žádaný prostor, ve kterém se marketingoví odborníci a manažeři internetových projektů setkávají s tvůrci internetových řešení. Tyto semináře jsou charakteristické úzce profilovanými tématy a praktickými ukázkami konkrétních zkušeností internetových agentur sdružených v Asociaci.BIZ.

Michal Svatý se rozhodl pro odstoupení z vedení Asociace.BIZ i exekutivního řízení členské firmy AMI Praha na sklonku loňského roku. Po deseti letech ve světě internetových řešení se chce věnovat novým projektům a především své rodině.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 17. května 2006

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz