Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Audi e-firmou roku 2003

Redakce časopisu EBIZ udělila ocenění e-firma roku 2003 společnosti Import Volkswagen Group, s.r.o., Divizi Audi za aktivní využití on-line marketingu.

V oblasti on-line marketingu a internetových řešení firma dlouhodobě spolupracuje mj. s agenturou První multimediální, předním poskytovatelem internetových řešení v České republice a zakládajícím členem Asociace.BIZ.


B2C

Internetová prezentace www.audi.cz, kterou společnost První multimediální vytvořila a dlouhodobě spravuje, využívá nejmodernějších technologií pro komunikaci se zákazníky. Příznivci čtyř kruhů si mohou např. prostřednictvím konfigurátoru sestavit vysněný vůz nebo objednat bezplatný e-mailový newsletter o novinkách ve světě Audi či vyhledat po celé republice nový vůz, který je ihned k odběru.


B2B

Diky propracovanému řešení má značka Audi k dispozici i efektivní marketingový portál www.audi-marketing.cz, který spolupracujícím partnerům značky (prodejcům, agenturám a ostatním dodavatelům) nabízí celou řadu aktuálních informací a on-line služeb.

Díky unikátnímu řešení vizuálního CMS jsou všichni prodejci schopni snadno vytvořit a udržovat své vlastní prezentace, které 100% respektují corporate design značky Audi a vždy nabízejí nejaktuálnější data a informace. Díky tomuto systému má zákazník vždy přístup k přesné nabídce skladových, předváděcích i ojetých vozů, které každý prodejce může nabídnout, dále k veškerým technickým informacím o vozech, jejich vybavení, barvě či ceně.

Audi v České republice spoléhá na profesionální internetové řešení a služby společnosti První multimediální. Ředitel této agentury, pan Michal Kříž, komentuje udělení ocenění "e-firma roku" společnosti Import Volkswagen Group, s.r.o., Divizi Audi, slovy: "Audi je podle mě celosvětovým leaderem v používání moderních internetových technologií a zároveň je nejúspěšnější značkou prodávající luxusní vozy na českém trhu. Jsem rád, že jsme důstojným partnerem tak úspěšné firmě a toto ocenění je toho důkazem."
Autor: Redakce
Datum: 1. dubna 2004

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz