E-komerce.cz: Český magazín o internetové komerci

Vše pro váš digitální fotoaparát!


Michal Kříž je novým prezidentem Asociace.BIZ

Tisková zpráva, 17. května 2006, e-komerce.cz

Michal Kříž byl jednohlasně zvolen novým prezidentem Asociace.BIZ.

"Budu dále rozvíjet veškeré projekty, které v průběhu dvou a půl let inicioval odstupující prezident Michal Svatý," říká.

Michal Kříž (nar. 1973) předčasně opustil VŠZ v Praze, aby se mohl věnovat žurnalistice. Pracoval ve vydavatelství Motor-Presse Bohemia, potom jako freelance novinář a produkční. Dva roky působil v reklamní agentuře a rok jako tiskový mluvčí importéra vozů Mitsubishi. Roku 1995 založil agenturu pro nová média První multimediální, která je zakládajícím členem Asociace.BIZ a v jejímž čele stojí dodnes. Když mu to čas dovolí, stále publikuje v oblasti rychlých kol a elektroniky, jeho dalšími koníčky jsou film a yachting.

Odstupující prezident Michal Svatý inicioval v oboru internetových řešení zejména prestižní soutěž Internet Effectiveness Awards – projekt, který loni poprvé ocenil efektivní využití Internetu v České republice a který demonstruje sílu současných digitálních médií (ocenění organizuje a uděluje vydavatelství Economia Online).

Michal Svatý chápal jako hlavní poslání Asociace.BIZ ukazovat firmám a institucím, jak mohou v byznysu efektivně využívat Internet a mobilní zařízení. Stojí za úspěchem současné kampaně „Ukazujeme, co umí internetová řešení“. Tato kampaň pomocí malých seminářů vytváří žádaný prostor, ve kterém se marketingoví odborníci a manažeři internetových projektů setkávají s tvůrci internetových řešení. Tyto semináře jsou charakteristické úzce profilovanými tématy a praktickými ukázkami konkrétních zkušeností internetových agentur sdružených v Asociaci.BIZ.

Michal Svatý se rozhodl pro odstoupení z vedení Asociace.BIZ i exekutivního řízení členské firmy AMI Praha na sklonku loňského roku. Po deseti letech ve světě internetových řešení se chce věnovat novým projektům a především své rodině.


Tisková zpráva
redakce@e-komerce.czCopyright © e-komerce.cz