Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Opičí spolupráce Nokie a Twentieth Century Fox

Nokia a Twentieth Century Fox International podepsaly dohodu o propagaci filmu Planeta Opic prostřednictvím mobilních telefonů.

Nokia a Twentieth Century Fox International (Fox), divize společnosti News Corporation, uzavřely dohodu o propagaci velmi očekávaného celovečerního filmu Planeta opic. Na jejím základě bude Nokia uživatelům v Německu, Itálii a ve Velké Británii prostřednictvím Clubu Nokia nabízet jedinečné spořiče obrazovky a loga pro mobilní telefony s motivy filmu. Na smlouvě se podílí i finská společnost Starcut, působící v oblasti mobilní zábavy.

Propagační kampaň osloví spotřebitele formou tiskové kampaně v novinách a časopisech. Inzeráty je budou vyzývat, aby se "připravili a připojili ke vzpouře" na webovém serveru Club Nokia. Stažením více než dvaceti různých vysoce kvalitních postav a výrazných grafických prvků z Planety opic ve formě SMS a WAP log, obrázkových zpráv a animovaných spořičů obrazovky si mohou uživatelé telefonů Nokia dále užívat a sdílet zážitky z filmu. Na Clubu Nokia také proběhne soutěž o atraktivní ceny související s filmem včetně exkluzivního telefonu Nokia 3330 stylizovaného jako opičí válečník.
Autor: Redakce
Datum: 9. srpna 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz