Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Společnost Cisco investovala do Apogee Networks

Apogee Networks, přední globální poskytovatel řešení ve sféře obsahu, ohodnocení IP (internetového protokolu), fakturace a úhrad oznámila, že Cisco Systems Inc. uskutečnila investici do společnosti v podobě vkladu do akciového kapitálu. Podmínky transakce nebyly zveřejněny.

Obě společnosti plánují společně provádět vývoj, marketing a prodej nových souborů produktů poskytovatelům služeb firmy Cisco a podnikové klientské základně. Byly vytvořeny společné manažerské týmy, které budou vyvíjet integrační plány i požadavky týkající se produktů a standardní definice.

Společnosti již dokončily první fázi integrace fakturační platformy NetCountant(R) Billing společnosti Apogee Networks s obsahovou síťovou platformou společnosti Cisco, umožňující poskytovatelům služeb a podnikům vybudovat sítě optimalizované pro účely e-commerce a dodávky obsahu sítě (Web content). Pablo Tapia, zakladatel a generální ředitel Apogee Networks, prohlásil: "Tato investice představuje milník pro Apogee Networks. Naše kapacity pro definování, měření a fakturaci obsahu v nebývalém měřítku poskytnou našim společným klientům rozšířená řešení fakturace a úhrad a umožní rychlé využití nových služeb na bázi obsahu."

S touto investicí se Cisco připojuje ke stávajícím akcionářům společnosti, mezi něž patří: Fidelity Ventures, Granite Ventures, Oak Partner Investments, Intel, CTC (Japonsko), Net One (Japonsko) a BBVA (Španělsko). Apogee Networks je rovněž členem programu New World Ecosystem Partner Program společnosti Cisco. Cisco a Apogee Networks jsou členy obsahové aliance (Content Alliance), otevřené odvětvové organizace založené k urychlení využití a akceptace sítí, v nichž se uskutečňují dodávky obsahu, prostřednictvím návrhů na otevřené standardy umožňující, aby sítě obsahových služeb mnohonásobných poskytovatelů pracovaly v kooperaci.

O Apogee Networks
Apogee Networks Inc., která má hlavní sídlo v Saddle Brook v americkém New Jersey, je uznávanou vůdčí společností ve vývoji a využití vyspělého obsahu a ohodnocení IP (internetového protokolu), řešení fakturace a úhrad pro distributory obsahu IP, ASP, ISP, nosiče, poskytovatele bezdrátového Internetu a podnikové klienty. Produktová linie NetCountant(R) společnosti Apogee Networks poskytuje plný ucelený obsah, schopnosti pro úhradu příjmů a fakturaci IP. Jako unikát zajišťuje NetCountant Billing fakturaci v reálném čase, tvorbu flexibilních služeb a vysokou přizpůsobivost, aby vyhověla požadavkům kladeným rychlým růstem klientské základny. Platformy NetCountant Content Collection a NetCountant Settlement společnosti Apogee Networks zajišťují moderní způsob agregace a zpracování obsahu IP a možnosti úhrady příjmů pro distributory obsahu. Účetní systém NetCountant zajišťuje pro klienty Global 2000 Enterprise a IP Network možnosti lépe řídit a alokovat využití internetového protokolu a tím realizovat významné úspory širokopásmových nákladů. Produkty společnosti byly nedávno oceněny v časopise Internet Telephony(R)cenou Produkt roku a cenou Best-of-Show udělenou Networld+Interop. Apogee Networks je zakládajícím členem sdružení Internet Protocol Detail Record (IPDR). K investorům do Apogee Networks patří Cisco Systems, Fidelity Ventures Limited, Granite Ventures, Oak Partners Investment, INTEL, BBVA, Net One Systems Co., Ltd., CTC a další soukromí investoři.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 26. ledna 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz