Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Společnost Finance.EU láká investory

Přípravy na vstup investorů do svých řad zahájila prostřednictvím primární emise nebo prostřednictvím vstupu strategického partnera společnost Finance.EU.

Pro jednání s investory již společnost otevřela jednu pobočku ve švýcarském Curychu. Nyní provozovatel serveru www.finance.cz, chystá otevření pobočky také v Praze. Pro společnost je otevření pobočky ve Švýcarsku úspěchem, neboť zástupci společnosti podepsali smlouvu se švýcarskou investiční bankou Altium Capital, která je bude zastupovat v jednáních s investory. Tato banka je členem Nasdaqu a je jednou z vedoucích bankovních domů na německém Neue Marktu.

Společnost kromě těchto inovací přivítala Evu Kučerovou, která doposud pracovala ve společnostech Coopers & Lybrand a Ernst & Young Audit na pozici finanční ředitelky. V těchto dnech také managment společnosti zvažuje primární emisi na frankfurtské burze nebo již zmíněný přímý vstup strategického investora.

Pražská burza se zřejmě umístění primární emise touto společnosti nedočká. "Ve světě je nyní malá poptávka po čistě internetových společnostech. Naopak velká poptávka je po společnostech, které jsou postaveny na kombinaci online a offline byznysu. Naše společnost taková je. To je také důvod, proč si myslíme, že o naši společnost bude mezi zahraničními investory velký zájem," řekl ke strategii Finance.EU předseda představenstva společnosti Marek Polan.
Autor: Jiří Juránek
Datum: 21. dubna 2001 Profil autora  

Jiří Juránek Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz