Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

IBM a Navision přinesou řešení pro dynamické SME

Společnosti IBM a Navision dnes oznámily vytvoření nové globální aliance, jejímž cílem je přinést dostupná, integrovaná e-business řešení odpovídající specifickým potřebám rychle rostoucích malých a středně velkých firem.

Spojením výkonných serverů IBM eServer se softwarem Navision získají zákazníci z řad malých a středně velkých firem kompletní řešení , která budou cenově výhodná, spolehlivá a jednoduchá na správu.

Jako klíčovou součást dohody oznámila společnost Navision podporu sady svých obchodních aplikací Navision Attain na vysoce bezpečném, integrovaném serveru IBM eServer iSeries, který po celém světě používají tisíce středně velkých firem z nejrůznějších odvětví. Navision Attain je flexibilní řešení určené pro plánování podnikových prostředků, které je přímo navrženo pro malé a středně velké firmy. Obsahuje aplikace na správu financí, správu dodavatelského řetězce, správu vztahů se zákazníky a elektronický obchod.

Na základě uzavřené smlouvy bude IBM ve své celosvětové síti obchodních partnerů propagovat software Navision na systémech IBM eServer xSeries - servery se špičkovým poměrem ceny k výkonu založené na procesorech Intel, a na integrovaných serverech eServer iSeries. Rovněž společnost Navision bude podporovat používání svého softwaru na systémech IBM eServer xSeries a iSeries v síti svých obchodních partnerů.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 26. února 2002

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz