Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Sun ONE Application Server 7

Tvorba webových služeb je díky zdarma poskytované Platform Edition s novými integrovanými javovskými nástroji nyní ještě rychlejší a hospodárnější - Sun ONE Application Server 7 je v JSP, Servletech a napojení na databázi (JDBC) o více než 50 % rychlejší než IBM WebSphere.

Společnost Sun Microsystems, Inc. oznámila významný strategický milník, který zásadně mění ekonomiku poskytování webových služeb (Web Services). Sun navázal na úspěch referenční implementace Java 2 Platform, Enterprise Edition (J2EE[tm] platform) a Java WSDP a uvolnil dvě nové verze aplikačního serveru Sun[tm] ONE Application Server 7. Produkt je těsně integrován s novou sadou nástrojů pro webové služby - Sun ONE Studio for Java, Enterprise Edition 4.1. Základní verze (Platform Edition) aplikačního serveru je k dispozici pro podniky a ISV zdarma, a to na všech hlavních platformách. Díky modulární architektuře nabízí zákazníkům a vývojářům mnohem větší možnost volby a návratnost investic (ROI) při rychlém nasazování javovských webových služeb na platformě Sun ONE.

Postavení aplikačního serveru Sun ONE Application Server 7 na trhu posilují zákazníci a partneři jako Access Point, Appfluent, Attachmate, BackBay Corpus, Technologies, Broadvision, Cleverlance, Comergent, Divine, Documentum, Eaton Corporation, Et Netera, Foedero, Getronics, HP OpenView, Infravio, Insevo, Macromedia, Morse, Netsco, PentaSafe, Rational, Resonate, Sitraka, Software AG, Telstra, TogetherSoft, Vignette nebo Wily.

"Zákazníci, kteří platili za předražené jednorázové licence, jejichž možnosti ani nemohli využít, mají nyní na výběr řadu nových variant," uvedl Jonathan Schwartz, Executive vice president, software, Sun Microsystems. "Sun nabídl bezplatnou verzi aplikačního serveru na všech hlavních platformách, a nastavil tak nové ekonomické poměry v nasazování webových služeb. Předpokládáme, že tato nová propozice hodnot a rozšíření aplikačního serveru přinese platformě Sun ONE díky zrychlení nasazování webových služeb nové obchodní příležitosti."

"Pro vývoj a nasazení javovských webových služeb jsme se ve společnosti Telstra rozhodli využít Sun ONE Application Server 7," uvedl Andrew Johnson, Executive director, Online Services Group společnosti Telstra, přední australské telekomunikační společnosti. "Náš obchod je orientován na služby na vysoce konkurenčním a rychle se měnícím trhu, a tak při rozhodování o nákupu bylo pro nás nesmírně důležité, aby náklady na vlastnictví byly co nejnižší a aby architektura produktu byla modulární, a tedy splňovala naše požadavky jak na minimální instalaci, tak i na řešení pro důležité podnikové aplikace."

"Výsledky našich laboratorních testů Aplikačního serveru Sun ONE 7 dopadly skvěle," uvedl Curt Stevenson, Vice president of business development, Back Bay Technologies, Inc. "Naši malí a středně velcí zákazníci mohou díky zdarma poskytované Platform Edition využívat aplikace a webové služby na celé řadě lokací, kde to dříve kvůli ceně prakticky nebylo možné. Velcí zákazníci zase budou moci využít výhod vysoké dostupnosti a možnosti clustrování verze Enterprise Edition, jakmile bude k dispozici."

Další informace o Sun ONE Application Server 7 najdete na http://www.sun.com/aboutsun/media/presskits/sunone-june2002/.
Autor: Redakce
Datum: 5. listopadu 2002

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz  
 Seznam komentářů  
Vypsat
Od
Téma
Datum

Petr Lestina
Komentar k Sun ONE App Server 7
21.02.2003 19:43