Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Na Centrum.cz v červenci vládlo cestování a dovolená

Uživatelé internetového portálu Centrum.cz podle informací jeho provozovatele, společnosti NetCentrum, v červenci nejčastěji vyhledávaly informace související s tématem dovolené a cestování. Brigády, které byly jedničkou červnových statistik, se v červenci nedostaly ani do TOP20.

Portál Centrum.cz zveřejnil, stejně jako v předcházejících měsících, seznam nejhledanějších slov za červenec. Vcelku pochopitelně se dominantními tématy staly informace související s odpočinkem a rekreací - mezi dvacítkou nejhledanějších slov jich k tomuto tématu patří sedm.

"Statistiky vyhledávače se pomalu ale jistě stávají jasným ukazatelem zájmů občanů o různá témata. Zájem o dovolenou v létě samozřejmě nikoho nepřekvapí, ale již daleko větší hodnotu přináší informace o požadovaných destinacích a způsobech cestování," okomentoval zveřejněné výsledky Oldřich Bajer z Centrum.cz. "V letošním červenci byl velký zájem o last minute zájezdy a Chorvatsko jako destinaci. Z růstu hledání slov typu Ubytování či Jízdní řády můžeme dedukovat rostoucí zájem o individuální cestování," dodal.

 1. Hry
 2. Práce
 3. Praha
 4. Ubytování
 5. dovolená
 6. chorvatsko
 7. Last minute
 8. Sex
 9. seznamka
 10. Úřad
 11. jízdní řády
 12. hotel
 13. počasí
 14. mp3
 15. Zdarma
 16. Mapy
 17. Porno
 18. Brno
 19. Nábytek
 20. Index

Poprvé byly zveřejněny také statistiky slovenského portálu Centrum.sk. Jak se uvádí v tiskové zprávě, zajímavostí je především větší zájem uživatelů slovenského portálu o internetové mapy a SMS.
 1. práca
 2. mapa
 3. bratislava
 4. brigády
 5. SMS
 6. sex
 7. festivaly
 8. letne tábory
 9. slovnik
 10. hotel


Kam Češi, kam jedete

Zajímavostí zveřejněné zprávy portálu Centrum.cz je seznam nejčastěji hledaných destinací, který by mohl napovědět, jaká místa české uživatele Internetu (či lépe řečeno portálu Centrum.cz) zajímají.
 1. Chorvatsko
 2. Slovensko
 3. Bulharsko
 4. Egypt
 5. Itálie
 6. Řecko
 7. Francie
 8. Španělsko
 9. Rumunsko
 10. Turecko
 11. Malta
 12. Tunisko
  Autor: David Kozák
  Datum: 4. srpna 2004   Profil autora  

  David Kozák

  Redaktor serveru e-komerce.cz
  Novinář a publicista.


 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz