Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Prima se kvůli VyVoleným spojila s portálem Centrum.cz

V neděli 14.8.2005 spustila televize Prima svou novou reality show VyVolení. Dění kolem ní přitom budou zájemci moci nejen prostřednictvím televize, ale také na Internetu. Realizací webu reality show byl pověřen portál Centrum.cz.

Portál Centrum.cz se stal oficiálním partnerem televize Prima pro reality show VyVolení. Na adrese www.vyvoleni.centrum.cz budou mít zájemci k dispozici záběry on-line kamer z vily, v níž budou soutěžící žít, ale také sestřihy toho, co se nevejde do televizních přenosů.

"Internet je mocný komunikační prostředek. A na oficiálním webu VyVolených to bude platit dvojnásob. Nejenže se budete moci kdykoli podívat, co se ve vile děje a komunikovat se soutěžícími, ale díky internetu můžete i ovlivnit to, co se tam bude dít," řekl jednatel Centrum.cz Oldřich Bajer.

"Prima TV pro tento projekt hledala silného a zkušeného partnera, se kterým by dokázala divákům nabídnout jeden z vůbec největších multimediálních internetových portálů v ČR. Našli jsme toho nejlepšího partnera v podobě společnosti Centrum.cz, která dlouhodobě dokázala, že ve svém oboru je jednou z nejlepších. Společnými silami připravujeme tento náročný projekt, který divákům a uživatelům internetu nabídne velké množství informací a multimediálních služeb a dále rozpracuje silné interaktivní momenty reality show VyVolení," řekl marketingový a PR ředitel Prima TV Jan Svoboda. "Naši diváci se mají opravdu na co těšit. Prima TV chce diváka maximálně interaktivně bavit a to jak v televizi, tak na Internetu."

Oficiální webové stránky reality show byly oficiálně spuštěny již v pondělí 15. srpna. V současné době tak mohou jeho návštěvníci získat informace o kandidátech, kteří bojují o hlasy diváků.

Od 1. září nahradí stávající verzi webu mnohem komplexnější a informačně obsažnější multimediální portál. Uživatelům také budou k dispozici on-line kamery, videosekvence, chaty, statistiky a mnoho dalších multimediálních služeb.
Autor: David Kozák
Datum: 18. srpna 2005 Profil autora  

David Kozák

Redaktor serveru e-komerce.cz
Novinář a publicista.


 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz