Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Ester Ládová se stala hvězdou Centrum.cz

Centrum.cz zveřejnilo aktuální informaci o změně v žebříčku nejčastěji vyhledávaných slov a frází. Již několik dnů se totiž na samé špici drží Ester Ládová a fráze s touto účastnicí soutežeMilionový pár, respektive s její bohatou minulostí, nějak související.

Ester Ládová je bez jakýchkoli pochyb hvězdou dnešních dnů. Sice není příliš pravděpodobné, že by jí tato popularita vydržela nějak dlouho, ale o to víc si to může "užívat" teď. Samozřejmě je otázka, nakolik ji tato pozornost těší, ale to v tomto okamžiku asi není až tak podstatné. Mnohem zajímavější jsou informace, které v souvislosti s Ester Ládovou zveřejnil portál Centrum.cz, respektive jeho šéf Oldřich Bajer.


Stát se jedničkou není snadné

Dostat se na první pozici ve výsledcích vyhledávání není jednoduché a ti, kteří toho chtějí dosáhnout, investují do poradenských služeb nemálo peněz. Ještě těžší je ovšem dosáhnout první pozice mezi vyhledávanými výrazy za nějaké konkrétní období (hodinu, den,...). A právě to se podařilo Ester Ládové.

Zajímavostí zveřejněných výsledků portálu Centrum.cz je, že ještě 6. října úspěchu Ládové nic nenasvědčovalo. I když již byly informace o jejích aktivitách známé, fráze "Ester Ládová" se ještě šestého pohybovala kolem 40. místa mezi nejčastěji hledanými výrazy. Pak se ale všechno změnilo.

Už 7. října byl výraz šestnáctým nejčastěji vyhledávaným a 8. října už byl na druhém místě.

O víkendu, možná i v důsledku zrušení soutěže, tedy 9. a 10. října byl výraz "Ester Ládová" podle informací portálu nejpopulárnější. A tuto pozici si držel ještě v okamžiku odeslání sdělení, tedy v pondělí 11.10. zhruba v 15.30 hodin.

Kromě výrazu "Ester Ládová" hledali uživatelé také další fráze, např.:

  • "ester ladova aka sophia trabaj",
  • "skandalni fotky ester ladova",
  • "ester ladova onanie",
  • "ester ladova fotila porno",

a dopouštějí se také chyb, když hledají např. Ester Laudovou, Ester Ladinovou či Ester Lenertovou.

Autor: David Kozák
Datum: 12. října 2004 Profil autora  

David Kozák

Redaktor serveru e-komerce.cz
Novinář a publicista.


 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz