Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

"Argonauti" z Německa hodlají ovládnout Východní Evropu

Firemní slogan "Jděte na Východ! Na Západní frontě klid." použila k nabídce stáží v oboru specializace na média mnichovská agentura Argonauts. Tato agentura nabízí zájemcům o stáže, aby se zúčastnili projektů nové ekonomiky ve Východní Evropě.

Od konce března tak mohou mladí němečtí specialisté pracovat například v Budapešti, Moskvě, Varšavě a v Praze. "Hledáme všechny, kteří mají průkopnického ducha a smysl pro dobrodružství. Nezbytným předpokladem pro přijetí jsou také znalost angličtiny a multimédií. Užitečné jsou i znalosti místního jazyka, protože zájemci budou pracovat přímo v místních kancelářích," sdělil ředitel pro zahraniční pobočky agentury Kai Hannwacker.

Německým specialistům však bude dělat krkolomný jazyk českého národa nemalé potíže. Hannwacker však věří, že v současné době panuje v kancelářích agentury ve Východní Evropě neopakovatelná atmosféra. "Společně můžeme něco dokázat," jsou jeho slova, která jako by byla vystřihnutá z "totalitní Východní Evropy".

Stážisté budou pracovat ve městech od července do října. Kromě práce se však budou pracovníci seznamovat také s kulturou, lidmi a situací na multimediálním trhu v dané zemi. Agentura otevřela kanceláře v evropských městech minulý rok, protože podle ní Východní Evropa prožívá prudký rozvoj trhu s novými technologiemi. Stážisté mají o práci ve Východní Evropě zájem, neboť počet přihlášek již přesáhl již padesátku.
Autor: Jiří Juránek
Datum: 21. dubna 2001 Profil autora  

Jiří Juránek Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz