Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Holding Unipetrol s novým designem

GLOBEDESIGN.CZ, služba on-line marketingu a vývoje aplikací společnosti GLOBE INTERNET, dokončil první etapu vizuálního sjednocení a aplikace pokročilého redakčního systému pro webové stránky společností skupiny Unipetrol.

Do první etapy spolupráce patří webové stránky Unipetrol, a.s. (www.unipetrol.cz), Unipetrol Trade, a.s. (www.unipetroltrade.cz), které jsou již v provozu, a prezentace společností Spolana, a.s. (www.spolana.cz) a Unipetrol Rafinérie, a.s. (www.unipetrolrafinerie.cz), které budou v nejbližší době spuštěny.
 
Celý projekt zahrnuje dále společnosti Chemopetrol, a.s., Paramo, a.s., Benzina, a.s., Kaučuk, a.s., a Unipetrol Doprava, a.s.

Cílem projektu je vizuální sjednocení komunikace v rámci celé skupiny a aplikace pokročilého redakčního systému, který umožní správu a aktualizaci stránek přímo odpovědnými pracovníky společností. Systém umožňuje jak aktualizaci již publikovaných informací, přidáváním nových informací ve stávající struktuře, tak i možnost strukturu prezentace rozšiřovat.

Aplikace Content Management System, kterou GLOBEDESIGN.CZ zástupcům holdingu Unipetrol nabídl, je nejenom universální a technologicky vyspělá, ale má také velmi příjemné a intuitivní administrační rozhraní umožňující správu i uživatelům, kteří nejsou seznámeni s webovými technologiemi.

Snahou designerského týmu bylo grafické sjednocení jednotlivých společností. Prezentace vizuálně pracují s motivy hlavních cílových skupin tak, aby uživatel získal potřebné informace v přehledném výpisu určeném pro obor jeho zájmů.
 
Vedoucí firemní komunikace Tomáš Zikmund k novému designu říká: "Sjednocení designu webů společností skupiny Unipetrol nám umožňuje zřetelně komunikovat sílu a rozsah působení celé skupiny. Díky redakčnímu systému jsme schopni nejen aktualizovat portfolio produktů, ale i pružně reagovat na jakékoliv aktuální dění a prostřednictvím webu komunikovat naše oficiální vyjádření."

Dan Bureš, vedoucí IT, dodává: "Centrální hosting všech webů v serverovém centru Globe Internet s nepřetržitým dohledem poskytuje našim zákazníkům i široké veřejnosti rychlý přístup ke zveřejňovaným informacím."
Autor: Redakce
Datum: 16. ledna 2004

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz