Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Internet už není konkurenční výhodou

Využívání internetu samo o sobě přestává být pro firmy konkurenční výhodou. Vyplývá to z jednání konference Internet a konkurenceschopnost podniku, která proběhla v rámci Března - měsíce internetu.

Konferenci Internet a konkurenceschopnost podniku uspořádala jako jednu z hlavních akcí Března - měsíce internetu 16. března Univerzita T. Bati ve Zlíně. Jedním z hlavních závěrů bylo konstatování, že Internet sám o sobě už nepředstavuje pro firmy konkurenční výhodu. Důvod je ten, že Internet už v současné době využívají prakticky všechny firmy. Neznamená to však, že by s pomocí Internetu nebylo možné získat konkurenční výhodu. Podmínkou však je současná změna a inovace podnikových, resp. obchodních procesů.

Účastníci konference se seznámili s řadou konkrétních úspěšných příkladů. Mnohé další si odnesli v podobě CD, který obsahoval více než 60 příspěvků zaměřených tematicky na elektronické podnikání, Internet a bezpečnost podniku, intranet v podnikové komunikaci, Internet a management znalostí a Internet ve státní správě, samosprávě a regionálním rozvoji.

Konference Internet a konkurenceschopnost podniku je jednou ze sedmi konferencí pořádaných v rámci letošního Března - měsíce internetu, tematicky zaměřeného na nakupování na Internetu.
Autor: David Kozák
Datum: 18. března 2005 Profil autora  

David Kozák

Redaktor serveru e-komerce.cz
Novinář a publicista.


 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz