E-komerce.cz: Český magazín o internetové komerci

Reklama
Užitečné informace pro kutily.


Dovolená na TRAVELO.cz, aneb na cesty s KASA.cz

Tisková zpráva, 5. dubna 2006, e-komerce.cz

KASA.cz, jeden z předních internetových obchodů v české republice, provozovaný společností EUROCOMM Group s.r.o., přichází s další novinkou pro své zákazníky - prodejem zájezdů nejen do zahraničí. Na serveru si tak můžete naplánovat svoji dovolenou z pohodlí domova.

Společnost provozující úspěšný obchod KASA.cz připravila zákazníkům před létem příjemné překvapení v podobě spuštění serveru TRAVELO.cz. "Z pohodlí svého domova, především však snadno a rychle, si můžete vybrat zájezd z nabídky téměř 150 renomovaných pojištěných cestovních kanceláří," říká ředitel společnosti Martin Kasa. Současně dodává: "Věřím, že si každý zákazník přijde na své. Na www.travelo.cz totiž najdete tisíce nabídek do všech koutů světa. Největší zájem zákazníků očekáváme o last moment zájezdy, které jsou neustále aktualizovány."

Společnost provozující server TRAVELO.cz v nedávné době získala prestižní ocenění od asociace APEK - Certifikovaný obchod. Zárukou serióznosti je mimo jiné i fakt, že smí používat označení a logo Česká kvalita. V roli servisního partnera tohoto projektu figuruje cestovní agentura Invia, největší prodejce on-line zájezdů na českém trhu.


Proč KASA.cz vstupuje do světa cestovního ruchu

Co vedlo společnost EUROCOMM GROUP s.r.o. ke vstupu do světa zájezdů?

"Jedním z důvodů je snaha naší společnosti o neustálé zlepšování a rozšiřování nabídky produktů a služeb pro naše zákazníky," vysvětluje Martin Kasa. Svoji úlohu ale sehrála i skutečnost, že v loňském roce byly přes internet prodány zájezdy v hodnotě zhruba jedné miliardy korun a my si jako přední společnost českého internetu nechceme nechat ujet vlak. Navíc prodej on-line zájezdů a spotřebního zboží není až tolik odlišný, jak by se na první pohled zdálo.


Tisková zpráva
redakce@e-komerce.czCopyright © e-komerce.cz