E-komerce.cz: Český magazín o internetové komerci

Vše pro váš digitální fotoaparát!


Nový partner manager Sybase ČR

Redakce, 12. září 2001, e-komerce.cz

Společnost Sybase ČR získala do svého týmu novou posilu. Stal se jím Vladimír Kodat, který zde bude působit na pozici partner managera.

Vladimír Kodat zahájil svoji profesionální praxi jako programátor analytik, později jako systémový programátor v Podniku výpočetní techniky Praha. Počátkem devadesátých let se stal spoluzakladatelem APP Systems a poté byl zaměstnán ve významných IT společnostech jako je SAP ČR, Software AG a Progress Software. Po celou dobu se ve vedoucích funkcích věnoval prodeji, marketingu a strategickému řízení. V posledních letech pracoval jako ředitel marketingu společnosti I.C.C.C.

"Společnost Sybase ČR si uvědomuje, že potřebuje posílit nepřímý prodej. S pomocí našich partnerů se totiž chceme přiblížit dokonalejšímu poznání potřeb našich zákazníků. Chceme poznat co nejlépe jejich byznys, abychom byli schopni pomoci jim vytvářet takové konkurenční výhody, které nebudou mít jiní", říká Martin Papež, ředitel pro strategii a aliance Sybase ČR.

Vladimír Kodat, nový partner manager společnoti Sybase ČR k tomuto dodává: "Mým cílem je rozšířit a zároveň stabilizovat základnu partnerů a přimět je k novému pohledu na zákazníky, k lepšímu poznání jejich hodnot a potřeb. Chci docílit, aby bylo běžné vytvářet společně s partnery výkonné, profesionální týmy, které budou naši klíčoví zákazníci považovat za nezbytné pro rychlý rozvoj a vyšší zisky své společnosti".


Redakce
redakce@e-komerce.czCopyright © e-komerce.cz