E-komerce.cz: Český magazín o internetové komerci

Reklama
Užitečné informace pro kutily.


Blue Pixel, s.r.o., a Obchodní-dům.cz zahajují spolupráci

Tisková zpráva, 8. dubna 2004, e-komerce.cz

Společnost Blue Pixel, s.r.o., zabývající se poradenstvím v oblasti Internetu s důrazem na oblast e-commerce, a Obchodní-dům.cz, jeden z největších internetových obchodů v České republice, zahajují dlouhodobou spolupráci.

"Obchodní-dům.cz patří se svým ročním obratem v řádu stovek miliónů korun mezi špičku internetových obchodů u nás. V řadě vlastností přináší svým zákazníkům bezkonkurenční výhody, jako například vlastní dopravu zboží k zákazníkům v téměř kteroukoli denní hodinu i s předáním výrobku a dalšími službami," uvádí Pavel Knapp, projektový ředitel firmy Blue Pixel, s.r.o., a dodává: "Jsme rádi, že se od této chvíle můžeme podílet na úspěchu Obchodního-domu.cz."

Obchodní-dům.cz se zabývá prodejem domácích spotřebičů a elektroniky s přidanou hodnotou za výhodné ceny. Samozřejmostí je bezplatná telefonní linka 800 pro komunikaci se zákazníky.

Spolupráce bude probíhat v několika rovinách, od poradenství v oboru e-commerce, marketingu a P.R. podpory až po vývoj rozšiřujících služeb.

Petr Šebek, obchodní ředitel firmy K.D.Marketing s.r.o., která Obchodní-dům.cz provozuje, partnerství dále komentuje: "Vzhledem k dlouholetým zkušenostem pracovníků firmy Blue Pixel v oboru internetových obchodů jsme přesvědčeni, že naši zákazníci z této aliance budou jen těžit a připravované novinky zvýší náš náskok vůči konkurenci."


Tisková zpráva
redakce@e-komerce.czCopyright © e-komerce.cz