E-komerce.cz: Český magazín o internetové komerci

Vše pro váš digitální fotoaparát!


Nokia Networks uvádí řešení Nokia mCreate™

Redakce, 6. února 2001, e-komerce.cz

Společnost Nokia Networks dnes oznámila uvedení svého řešení Nokia mCreate™, které umožňuje vyspělé služby související s voláním jako předplacené služby a služby VPN (Virtual Private Networks) pro technologie GSM, GPRS a 3. generace (3G). Řešení Nokia mCreate™ se skládá z vlastních výrobků společnosti Nokia spojených s předními platformami od jiných společností.

Očekává se, že dodávky začnou v průběhu druhé poloviny tohoto roku.

Řešení Nokia mCreate™ podporuje architekturu předplacených služeb GPRS a otevřenou architekturu služeb (OSA) pro technologie 3. generace. Dále umožňuje pokračování vyspělých služeb GSM i při vývoji sítí směrem k GPRS a 3G. Nejmodernější prostředí pro vývoj služeb poskytuje flexibilitu a volnost při vytváření služeb, která umožňuje snadné přizpůsobování a odlišení na konkurenčním trhu mobilních služeb.

Společnost Telcordia Technologies, Inc. poskytne v rámci řešení Nokia mCreate nové platformy Camel 3 pro inteligentní sítě (IN) jako doplnění portfolia produktů Nokia. Smlouva s firmou Telcordia představuje další krok ve strategii firmy Nokia vytvářet partnerství s předními technologickými společnostmi tak, aby svým zákazníkům z řad provozovatelů mohla nabízet nejlepší řešení v oboru.

“Očekává se, že trh služeb souvisejících s voláním v následujících letech vzroste o 20 %," uvedl Sauli Salo, místopředseda představenstva a generální ředitel divize Mobile Core Networks společnosti Nokia Networks. “Typy služeb jako je předplacené GPRS jsou navíc pro mnoho trhů zásadní. Kombinace síly společnosti Telcordia v oblasti inteligentních sítí s našimi zkušenostmi z mobilního trhu nám umožňuje dodávat našim zákazníkům nejlepší funkce v dané kategorii. Znovu se nám totiž daří nabízet řešení, které je ve svém oboru špičkou."


Redakce
redakce@e-komerce.czCopyright © e-komerce.cz