E-komerce.cz: Český magazín o internetové komerci

Vše pro váš digitální fotoaparát!


B2B Centrum má novou marketing manažerku

Redakce, 10. ledna 2001, e-komerce.cz

Ing. Renata Fiedlerová je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze, kde vystudovala obor marketing. Profesionální kariéru zahájila na pozici marketing manažera ve společnosti N Shop, a. s., která se zabývala teleshoppingem a byla licenčním partnerem TV Nova.

Ve společnosti N Shop Renata Fiedlerová řídila výběr výrobků do televizního vysílání a související marketingové aktivity. Před nástupem do společnosti B2B Centrum (provozující B2B tržiště Intelligo) pracovala jako marketing manažerka u firmy Autosalon Klokočka, s.r.o., kde měla na starosti kompletní marketingovou agendu. Renata Fiedlerová má zkušenosti i v oblasti direct marketingu, public relations a tiskové reklamy.

“Stále více lidí používá Internet nejen jako zdroj zábavy a informací, ale i jako nezbytného pomocníka v zaměstnání. Jsem ráda, že společně s kolegy z B2B Centra budu mít možnost usnadnit práci především těm, kteří s pomocí Internetu nakupují zboží pro podniky,” říká Renata Fiedlerová.

Zkušenosti nové manažerky oceňuje i výkonný ředitel společnosti B2B Centrum Dalibor Wijas: “Renata nasbírala cenné zkušenosti v marketingu u “kamenných firem”, které má nyní šanci rozvinout v oblasti elektronického businessu. A právě to jí práce v B2B Centru umožní.”

Ve volném čase se Renata věnuje sportu, především volejbalu a lyžování.


Redakce
redakce@e-komerce.czCopyright © e-komerce.cz