E-komerce.cz: Český magazín o internetové komerci

Vše pro váš digitální fotoaparát!


David Schoch z GTS přechází do Ebone

Redakce, 1. října 2001, e-komerce.cz

Společnost GTS oznamuje, že její dosavadní country manager David Schoch bude od 1.října 2001 zastávat jednu z vedoucích pozic ve společnosti Ebone se sídlem v Londýně.

Ke svému přechodu David Schoch dodává: "Po sedmi letech v České republice jsem usoudil, že je čas pokračovat v rozvíjení mé kariéry a práce v Londýně je proto, podle mého názoru, dalším logickým krokem. V nové pozici budu součástí top managementu celé společnosti a podléhat budu přímo Duncanu Lewisovi, prezidentu společnosti GTS a Ebone. To že jsem byl vybrán do této funkce, je uznáním všeho, čeho jsme společně s týmem GTS dosáhli v České a Slovenské republice."

Ve struktuře top managementu GTS v ČR a SR nenastanou žádné změny. Milan Rusnák přidá k funkcím generálního ředitele společnosti také funkci country managera.

David Schoch byl jmenován country managerem společnosti GTS Czech pro Českou a Slovenskou republiku v lednu roku 2 000. Ve společnosti GTS pracuje od roku 1996, kdy nastoupil na pozici sales managera. V roce 1998 byl jmenován zástupcem ředitele GTS CzechNet a v roce 1999 postoupil na pozici ředitele společnosti. Před svým působením ve společnosti GTS pracoval David Schoch jako account executive ve společnosti Datsys/DSI Computer Corporation v Dallasu (1993 - 1994). Od roku 1994 působil jako ředitel firmy InterTel a v roce 1996 pracoval na pozici project manager ve firmě Catalyst. David Schoch vystudoval obor business administration se zaměřením na marketing na California State University a v příštím roce dokončí studium MBA na University Chicago - European Executive MBA.

GTS

GTS je dnes největším alternativním telekomunikačním operátorem v České republice poskytujícím komplexní, cenově zvýhodněnou nabídku hlasových, datových, internetových, operátorských a integrovaných služeb na nejvyšší úrovni.

Tržby společnosti za druhé čtvrtletí roku 2001 dosáhly 473 mil. Kč, což představuje 65% nárůst v porovnání se stejným obdobím loňského roku. V prvním čtvrtletí tohoto roku vykázala společnost GTS tržby ve výši 453 mil.Kč. Pro letošní rok plánuje společnost dosažení tržeb ve výši 2 mld. Kč.

K dnešnímu dni zaměstnává GTS přes 350 zaměstnanců a souvislosti s rozvojem regionálních aktivit plánuje GTS vytvoření dalších pracovních míst v regionech.


Redakce
redakce@e-komerce.czCopyright © e-komerce.cz