E-komerce.cz: Český magazín o internetové komerci

Reklama
Užitečné informace pro kutily.


Oblíbený hudební svět Audio3.cz s novou tváří od Blue Pixel

Tisková zpráva, 9. května 2006, e-komerce.cz

Internetový obchod Audio3.cz s raritními a obtížně dosažitelnými hudebními tituly představil zákazníkům novou tvář. Autorem nového image - loga i celkového redesignu - je opět společnost Blue Pixel, s.r.o., poskytující zákazníkům řešení v oblasti efektivního využívání internetu v obchodní sféře.

"Stáli jsme u zrodu projektu Audio3.cz a jsme rádi, že se i díky naší práci stal tento obchod respektovaným a oblíbeným místem pro nákup hudebních nosičů," uvádí Pavel Knapp, projektový ředitel firmy Blue Pixel, a upřesňuje: "Jsme autory ergonomie nákupu, logotypu a celkového designu stránek."

Dáša Zedníková, provozovatelka internetového obchodu Audio3.cz, komentuje současnou pozici na trhu: "Za první dva roky existence se nám podařilo získat téměř 10 000 unikátních zákazníků, kteří minimálně jednou nakoupili. Pokud přihlédneme k průměrné ceně zásilky raritních titulů, která je výrazně vyšší než obvyklá objednávka běžně dostupné hudby, a také k zákaznické věrnosti sběratelů a audiofilů, je zřejmé, že Audio3.cz má ve svém oboru velmi silnou pozici."

Spolupráce obou firem v oblasti e-commerce a internetového marketingu bude i nadále pokračovat.

Další informace naleznete na adresách www.bluepixel.cz a www.audio3.cz.


Tisková zpráva
redakce@e-komerce.czCopyright © e-komerce.cz