E-komerce.cz: Český magazín o internetové komerci

Reklama
Užitečné informace pro kutily.


MagicWebDrive.cz radí při koupi publikačního systému

David Kozák, 20. října 2004, e-komerce.cz

Agentura iMagic oficiálně představila interaktivní prezentaci MagicWebDrive.cz, jejímž cílem je mimo jiné představit uživatelům problematiku publikačních systémů.

Agentura iMagic již několik let vyvíjí publikační systém MagicWeb, který je také základním stavebním kamenem většiny www stránek připravovaných agenturou. MagicWebDrive.cz podle tiskové zprávy agentury reaguje na rostoucí zájem firem i státních institucí o intuitivně ovladatelný a komplexní publikační systém pro správu internetových stránek či intranetu.

Potenciálním zákazníkům nabízí MagicWebDrive.cz poskytuje dostatek informací pro rozhodování. Navíc je seznámí s možnostmi "profesionálního" publikačního systému, díky čemuž získají potřebné znalosti, které pak mohou využít při nákupu, kdy budou přesně vědět, jaké funkce a parametry mají požadovat.

"Některé firmy se snaží prodávat primitivní administrační rozhraní, které vydávají za publikační systém. To je ale stejný rozdíl jako mezi motokárou a limuzínou," upozornil Miroslav Renda, technický ředitel iMagicu, na další důvod vzniku serveru.

Obsah serveru klade důraz na osobní reference a případové studie zákazníků. Nechybí ani ukázková řešení firem Pribina, ScanService a značky Author. Návštěvníci si také mohou v testovací oblasti systém MagicWeb vyzkoušet.

"Cílíme na tři skupiny – marketingové manažery a IT specialisty jako koncové zákazníky a na partnerské firmy, např. reklamní agentury nebo webová studia, které mají zájem o prodej systému MagicWebDrive svým klientům," vysvětlil Daniel Bezányi, obchodní ředitel iMagicu.


David Kozák
david.kozak@e-komerce.czCopyright © e-komerce.cz