E-komerce.cz: Český magazín o internetové komerci

Reklama
Užitečné informace pro kutily.


Conrad, oblíbená zásilková služba, vstupuje na Internet

Tisková zpráva, 11. května 2004, e-komerce.cz

Firma NetDirect vytvořila internetový obchod pro dnes již klasickou zásilkovou službu Conrad. Autoři obchodu využili vlastní internetové obchodní řešení ShopEngine plně a ve všech ohledech spolupracující s informačním systémem Vision32 společnosti Vision Praha.

Internetový obchod Conrad.cz pro koncové uživatele i dealery byl firmou NetDirect připraven pro společnost FK technics, která jako Conrad partner zajišťuje běh této významné zásilkové služby v Čechách a na Slovensku. K dispozici je více než 20 000 skladových položek, obchod bude obsluhovat přes 70 000 stávajících klientů.

Jednoduchost a efektivitu implementace zajistilo použité obchodní řešení ShopEngine. Protože provozovatel obchodu využívá ekonomický systém Vision32, bylo nutné zrealizovat i příslušné propojení obou systémů pro rychlou aktualizaci dat a úsporu provozních nákladů. Společnosti NetDirect s.r.o. a Vision Praha s.r.o. předvedly úspěšné propojení svých systémů v praxi.

Jan Svoboda, ředitel společnosti NetDirect, zdůrazňuje hlavní technické přednosti: „Naše řešení ShopEngine dokáže plně akceptovat cenotvorbu ekonomického systému Vision32 (ceníky, množstevní a individuální slevy atd.). Důležité je rovněž propracované oboustranné propojení v on-line i off-line režimu.“

Propojení systému ShopEngine a ekonomického systému Vision32 realizovala firma NetDirect ve spolupráci s Vision Praha.


Tisková zpráva
redakce@e-komerce.czCopyright © e-komerce.cz