E-komerce.cz: Český magazín o internetové komerci

Reklama
Užitečné informace pro kutily.


DrHo.com - nově na hazard

Redakce, 17. února 2001, e-komerce.cz

DrHo.com ohlásil uvedení revolučních internetových stránek pro hazardní hry, životní styl a zábavu. Vůbec poprvé je možné hrát hry známé z kasin, jako jsou baccarat, blackjack, ruleta, karibský poker a malá velká, přímo s živým krupiérem prostřednictvím internetového vysílání jako živé hry, a to pomocí technologie přenosu v reálném čase, která poskytne zážitky podobné těm ze skutečných kasin.

DrHo.com je vytvořen podle vzoru Dr. Stanley Ho, který je více než 30 let nejúspěšnějším provozovatelem kasin v Asii a je znám v Číně jako Wong Tai Sin - bůh splňující lidská přání. Tato reputace DrHo.com bude na adrese http://www.drho.com přenesena do zbytku světa. Rysy interaktivního média a technologie virtuální reality licencovaná exkluzivně od Eyeball.com umožňuje hráčům kasina DrHo.com hrát v reálném čase proti živým krupiérům umístěným v kasinu na ostrově Antigua, kteří byli posláni na Antigua z Číny a byli speciálně vybráni pro
svoje dovednosti a osobní kouzlo.
 
Orientace zábavy a životního stylu webových stránek zahrnuje pohled zasvěcených osob prostřednictvím rozsáhlé sítě StarEastNet, nejnovější klepy o osobnostech a rovněž aktuální zprávy o hvězdách. Pro ty, kdo se zajímají o hvězdy jiného druhu, zajišťuje DrHo.com astro poradnu s individuálním zábavným astrologickým čtením. DrHo.com se také spojil s PlayLink a zajišťuje 17 dalších her, většinou pro více hráčů, od oblíbených klasických her, jako jsou dáma a šachy, až po originální nové hry pro hráče DrHo.com. Stránky jsou plné jedinečných rysů, které zvyšují zážitek uživatelů.
 
Unikátní technologie kasina DrHo.com dovoluje vzájemné působení hráčů a živého krupiéra, který rozdává hru v reálném čase a je viditelný na videu v rohu obrazovky (PIP - picture in picture). Jak krupiér rozdává karty, 3D avatar (animovaná video postava) v hlavní části obrazovky zrcadlí jeho pohyby a karty, které rozdal. Hráč provede rozhodnutí, umístí žetony k provedení sázky a tyto informace jsou poslány zpět k živému krupiérovi do kasina k rozhodnutí o dalším tahu nebo výplatě. Fantasticky krásní živí krupiéři nejsou určeni k tomu, aby poskytovali zvláštní výhody!
 
Jiná online kasina generují výsledky hry pomocí generátorů náhodných čísel (RNG) v domnění, že hráči hrají raději proti počítačům než proti živým krupiérům. Hra proti počítači tlumí nejen pocit, že jste ve skutečném kasinu, ale může také omezit šance hráče uskutečnit báječný vítězný tah. Na DrHo.com, jediných webových stránkách se skutečnými krupiéry v reálném čase, znamená skutečné rozdání, že se jedná o šťastný tah a ne o štěstí počítačového programu, který určí velké vítěze. Navíc mohou hráči sledovat činnost živého kasina tak, jak probíhá ve skutečném
kasinu. Internetový přímý přenos z kasina dovoluje hráčům vidět výměny krupiérů, vedoucích dozorců, míchání karet a dokonce zahlédnout krupiérku upravující si své vlasy a další skutečné zážitky, které není možné vidět v tradičních počítačových kasinech. Co se může stát ve skutečném kasinu, může se stát i v kasinu DrHo.com, na internetové adrese, která opravdu nemá konkurenci.
 
Hra v kasinu DrHo.com vyžaduje software, který je možné stáhnout z http://www.drho.com. Alternativně mohou hráči požádat prostřednictvím webových stránek o CD s tímto software zdarma. Podle výkonného ředitele DrHo.com, kterým je Peter Kjaer, "je pověst důvěryhodnosti a obchodního důvtipu, kterou budoval Dr. Ho po celá léta tím, co nám umožní zahájit provoz našeho on-line kasina z pozice vysoké stability a síly. Renomé Dr. Ho se smyslem pro poctivou hru v jeho kasinech v Macau a jeho důvěryhodnost po celé Asii udělá jeho jméno známé internetovým uživatelům všude. V hantýrce hazardních hráčů, tohle je pro nás zaručená věc," říká Kjaer. "Tyto webové stránky znovu investují obchodní jméno Dr. Ho a jeho zkušenosti s "kamennými" kasiny a dovolí nám zužitkovat je při "klikání" ve formě virtuálního kasina."
 
Dr. Stanley Ho je osmdesátiletý self-made miliardář, který vybudoval mezinárodní impérium luxusních hotelových kasin soustředěných v Macau. Je předsedou STDM (Sociedade de Turismo e Diversoes de Macau), podniku, který zahrnuje světově největší flotilu pro převoz návštěvníků z Hongkongu do Macaa a značně přispívá k příjmům ekonomiky Macaa.


Redakce
redakce@e-komerce.czCopyright © e-komerce.cz