E-komerce.cz: Český magazín o internetové komerci

Vše pro váš digitální fotoaparát!


Podle Microsoftu je autonaprani.cz nejlepší B2C aplikací

Redakce, 29. června 2001, e-komerce.cz

V rámci soutěže o "Nejlepší .NET aplikaci v České a Slovenské republice", pořádané společností Microsoft v kategorii "Nejlepší B2C obchodní internetové řešení", získala první místo za řešení obchodních procesů aplikace "Auto na přání" společnosti ŠKODA AUTO a.s.

Nutno podotknout, že soutěž byla určena pouze pro certifikované partnery programu Microsoft Certified Partner 2001. Do soutěže bylo přihlášeno přes dvě desítky nasazených řešení a aplikací významných českých a slovenských firem, vyvinutých na platformě Microsoft.

Při hodnocení se přihlíželo k technické úrovni řešení, rozsahu nasazení Microsoft technologií, přínosům pro zákazníka a jeho spokojenost s organizací a rychlostí implementace projektu.

Autorem vítězného projektu je společnost Logos, dodavatel softwarových řešení pro bankovní a finanční sektor, telekomunikace, sektor služeb a státní správu. Logos spolupracuje se systémovými integrátory, zejména se společnostmi AutoCont, Getronics a Siemens, díky kterým je schopen nabídnout komplexní IT řešení.

Logos je aktivním členem Asociace pro elektronickou komerci (APEK) a asociace Centrum pro elektronický obchod (CEO), kde se podílí na rozvoji elektronické komerce v České republice.


Redakce
redakce@e-komerce.czCopyright © e-komerce.cz